Bırakın Çalışanlarım Sörf YapsınLivar

Bırakın Çalışanlarım Sörf Yapsın

Çevreci iş insanı ve Patagonia şirketinin kurucusu Yvon Chouinard’ın kitabı “Bırakın Çalışanlarım Sörf Yapsın” raflarda yerini aldı.

Kempinski Hotel Barbaros Bay’de wellnessLivar

Kempinski Hotel Barbaros Bay’de wellness

Kempinski Hotel Barbaros Bay sonbahar ve kış sezonu için hazırladığı etkili wellness ve detoks içerikleriyle bir iyileşme deneyimi sunuyor.

İmza lezzetler: Novikov BodrumLivar

İmza lezzetler: Novikov Bodrum

Novikov Bodrum, Yalıkavak Marina’da yer alan restoranları Novikov Asia, Novikov Italy ve Novikov Helipad Lounge ile misafirlerini ağırlıyor.

Sirena Yachts süperyat üretecekHaber

Sirena Yachts süperyat üretecek

Sirena Yachts süperyat endüstrisine girmeye hazırlandığını resmen açıkladı. Süperyat serisi, 35, 42 ve 50 metrelik üç modelden oluşacak.

TURMEPA ve D-Marin işbirliği sekizinci yılındaHaber

TURMEPA ve D-Marin işbirliği sekizinci yılında

TURMEPA ve D-Marin işbirliğinin sekizinci yılında öğretmen ve öğrenciler bir kez daha STEAM ile Denizleri Koruyorum Projesi’nde buluştu.

Yalıkavak Marina yeniden 1 numaraLivar

Yalıkavak Marina yeniden 1 numara

Yalıkavak Marina, The British Yacht Harbour Association’ın oylamasında yeniden “2022 Yılın Süper Yat Marinası” ödülünün sahibi oldu.

Teos Marina’ya meteoroloji istasyonuHaber

Teos Marina’ya meteoroloji istasyonu

Teos Marina’ya sıcaklık, basınç, nem oranı, yağış olasılığı gibi bilgilerin anlık olarak öğrenilebileceği bir meteoroloji ölçüm istasyonu kuruldu.

İzocam deniz temizliği yaptıHaber

İzocam deniz temizliği yaptı

Gönüllü İzocam çalışanları, İstanbul Bebek sahilinde TURMEPA ve Aktif Balıkadamlar ekipleriyle kıyı ve dip temizliği yapıp 35kg atık topladı.

DADDRalli Karadeniz sona erdiHaber

DADDRalli Karadeniz sona erdi

Denizlerdeyiz Amatör Denizciler Derneği tarafından düzenlenen “DADDRalli Karadeniz 2022” Viaport Marina Tuzla’da sona erdi.

rudder & moor ile maviliklereHaber

rudder & moor ile maviliklere

Yeni tekne charter markası rudder & moor, Lagoon marka geniş katamaran filosuyla Fethiye ve Göcek destinasyonunda hizmet veriyor.