Leopard 46 PowerCatBoat Test

Leopard 46 PowerCat

Amerikalı tersanenin yeni gövde tasarımı ve geliştirilmiş salon yerleşimiyle öne çıkan Leopard 46 PowerCat modeliyle seyre çıkıyoruz.

X-Yachts X5⁶Boat Test

X-Yachts X5⁶

Danimarkalı tersanenin yeni amiral gemisi X-Yachts X5⁶; lüks, stil ve gücü uzun süreli gezilere pratik ve denizci bir yaklaşımla bir…

Bluegame BG72Boat Test

Bluegame BG72

Yenilikçi tasarımlarıyla dikkat çeken İtalyan tersanenin açıkdeniz teknelerine yeni bir soluk getirecek Bluegame BG72 modelini test ediyoruz.

Fairline F-line 33 OutboardBoat Test

Fairline F-line 33 Outboard

İngiliz tersanenin beğenilen ve ilgi gören sportif Fairline F-Line 33 modelinin yeni dıştan takmalı versiyonuyla test seyrine çıktık.

Elan GT6Boat Test

Elan GT6

Beğeni kazanmış bir ürün gamına sahip 70 yıllık bir tersanenin yeni amiral gemisi Elan GT6’nın tasarımında Porsche’ye yönelmesinin nedeni merak…

Azimut Grande TrideckBoat Test

Azimut Grande Trideck

Azimut’un yeni Grande Trideck’i zarif bir profil, son derece verimli bir gövde ve harika bir iç dekorasyon stiline sahip.

Oceanis Yacht 54Boat Test

Oceanis Yacht 54

Akılcı tasarım detaylarıyla bezenmiş Oceanis Yacht 54 benzerlerinden ayrışarak standartları yeniden belirliyor.

Sunseeker 65 Sport YachtBoat Test

Sunseeker 65 Sport Yacht

Skyhelm konseptiyle flybridge’de dümen tutma deneyimini değiştiren İngiliz tersanenin Sunseeker 65 Sport Yacht modeliyle test seyrine çıktık.

Magellano 66Boat Test

Magellano 66

Modern tasarımlı ve kullanışlı özellikte tekneleriyle öne çıkan İtalyan tersanenin Magellano serisindeki yeni modelini inceliyoruz.

Kraken 50Boat Test

Kraken 50

Okyanus odaklı “bluewater cruiser” tekneler üreten Kraken’ın 50ft’lik yeni modeli Kraken 50’yi inceliyoruz.