Kraken 50Boat Test

Kraken 50

Okyanus odaklı “bluewater cruiser” tekneler üreten Kraken’ın 50ft’lik yeni modeli Kraken 50’yi inceliyoruz.

Neel 43Boat Test

Neel 43

Son yıllarda stabilitesi ve süratiyle çok gövdeli tutkunlarının dikkatini çekmeye başaran Fransız tersanenin yeni modeli Neel 43’ü test ettik.

Bavaria SR 41Boat Test

Bavaria SR 41

Sportscruiser serisinin en iyi özellikleriyle R-Line serisinin klasını bir araya getirmeyi amaçlayan Bavaria SR41 ile test seyrine çıkıyoruz.

Samba 11Boat Test

Samba 11

Mag Marin, Samba 11 ile günlük, hızlı, kullanımı ve bakımı kolay sürat tekneleri pazarına dikkat çekici bir giriş yapıyor.

Prestige X70Boat Test

Prestige X70

Tam eni kullanan ana güverte ve sonsuz havuzluğuyla Prestige X70, açık ara İtalyan tersanenin bugüne kadar ürettiği en radikal modeli.

Absolute Navetta 64Boat Test

Absolute Navetta 64

Absolute’un Navetta ailesinin yeni üyesi 64, serinin tüm beğenilen özelliklerinin yanında dikkat çeken bir yenilikle geliyor.

Azimut Magellano 25 Metri (Test)Azimut Yachts Turkey

Azimut Magellano 25 Metri (Test)

İtalyan tersane Azimut’un iç ve dış mekânlarda cesur bir tasarım şöleni sunan yeni modeli Magellano 25 Metri, gözle görülenden çok…

İlk izlenim: Neel 47Boat Test

İlk izlenim: Neel 47

İlgi çekici ve yenilikçi yaklaşımıyla dikkat çeken Neel 47, tek gövdeli yelkenli teknelerin iyi yanıt veren kontrolü ve orsa performansıyla…

Vision F 80Boat Test

Vision F 80

Vision F markasıyla tekne inşa sektörüne hızlı bir giriş yapan Via Properties, alüminyum gövdeli ilk katamaran modeli Vision F 80…

Pershing 8XBoat Test

Pershing 8X

İtalyan tersanenin güçlü, performanslı ve seyirde müthiş keyif veren yeni modeli Pershing 8X ile test seyrine çıktık.