Pearl 72Boat Test

Pearl 72

Büyük flybridge ve genişletilebilir kıç güverteden muhteşem baş kamaraya kadar içi ve dışı farklı bir şey arıyorsanız Pearl 72’yi mutlaka…

X-Power 33CBoat Test

X-Power 33C

X-Yachts’ın Mayorka’da test seyrine çıktığımız, ilk dıştan takma makine tahrikli spor teknesi X-Power 33C güneş gibi parlıyor.

Bavaria SR33Boat Test

Bavaria SR33

Alman üreticinin ödüllü SR serisinde yakaladığı başarıyı yeni modeliyle sürdürebilecek mi? Bavaria SR33 ile Kuzey Almanya’da gerçekleştirdiğimiz test seyrinde merak…

Fairline Phantom 65Boat Test

Fairline Phantom 65

İngiliz tersanenin bir flybridge’in kullanışlılığıyla bir spor-gezi teknesinin performansını bir araya getirdiği yeni Fairline Phantom 65 modelini test ediyoruz.

Fairline Phantom 65Boat Test

Fairline Phantom 65

Fairline’ın bir flybridge’in kullanışlılığıyla bir spor-gezi teknesinin performansını bir araya getirdiği yeni modeli Fairline Phantom 65’i test ediyoruz.

Absolute 56 FlyBoat Test

Absolute 56 Fly

İtalyan tersanenin tamamen yeni Absolute 56 Fly modeli hoş bir stile sahip ve hacimlerin kullanımı anlamında segmentindeki en iyilerden biri.

Finnmaster Pilot 8 – İlk izlenimBoat Test

Finnmaster Pilot 8 – İlk izlenim

Sağlam ve kaliteli tekneler üreten Finlandiyalı tersane, Finnmaster Pilot 8 modeliyle geniş yaşam alanları sunan, fonksiyonel ve konforlu bir tekne…

Ferretti Yachts 860Boat Test

Ferretti Yachts 860

İtalyan tersane Ferretti’nin yeni modeli Ferretti Yachts 860; yenilikçi şık profili, kullanışlı yerleşim planı ve performanslı özellikleriyle dikkat çekiyor.

Riva 68 DiableBoat Test

Riva 68 Diable

Ünlü İtalyan firması, markayı şöhrete kavuşturan gelenekten çok farklı tekneler üretiyor; ünlü İtalyan tersanenin Riva sihrini sürdürmeyi hedefleyen 70ft’lik yeni…

Bluegame BG72Boat Test

Bluegame BG72

Yenilikçi tasarımlarıyla dikkat çeken İtalyan tersanenin açıkdeniz teknelerine yeni bir soluk getirecek Bluegame BG72 modelini test ediyoruz.