Riva 68 DiableBoat Test

Riva 68 Diable

Ünlü İtalyan firması, markayı şöhrete kavuşturan gelenekten çok farklı tekneler üretiyor; ünlü İtalyan tersanenin Riva sihrini sürdürmeyi hedefleyen 70ft’lik yeni…

Bluegame BG72Boat Test

Bluegame BG72

Yenilikçi tasarımlarıyla dikkat çeken İtalyan tersanenin açıkdeniz teknelerine yeni bir soluk getirecek Bluegame BG72 modelini test ediyoruz.

Fairline F-line 33 OutboardBoat Test

Fairline F-line 33 Outboard

İngiliz tersanenin beğenilen ve ilgi gören sportif Fairline F-Line 33 modelinin yeni dıştan takmalı versiyonuyla test seyrine çıktık.

Azimut Grande TrideckBoat Test

Azimut Grande Trideck

Azimut’un yeni Grande Trideck’i zarif bir profil, son derece verimli bir gövde ve harika bir iç dekorasyon stiline sahip.

Sunseeker 65 Sport YachtBoat Test

Sunseeker 65 Sport Yacht

Skyhelm konseptiyle flybridge’de dümen tutma deneyimini değiştiren İngiliz tersanenin Sunseeker 65 Sport Yacht modeliyle test seyrine çıktık.

Magellano 66Boat Test

Magellano 66

Modern tasarımlı ve kullanışlı özellikte tekneleriyle öne çıkan İtalyan tersanenin Magellano serisindeki yeni modelini inceliyoruz.

Bavaria SR41Boat Test

Bavaria SR41

Sportscruiser serisinin en iyi özellikleriyle R-Line serisinin klasını bir araya getirmeyi amaçlayan Bavaria SR41 ile test seyrine çıkıyoruz.

Samba 11Boat Test

Samba 11

Mag Marin, Samba 11 ile günlük, hızlı, kullanımı ve bakımı kolay sürat tekneleri pazarına dikkat çekici bir giriş yapıyor.

Prestige X70Boat Test

Prestige X70

Tam eni kullanan ana güverte ve sonsuz havuzluğuyla Prestige X70, açık ara İtalyan tersanenin bugüne kadar ürettiği en radikal modeli.

Absolute Navetta 64Boat Test

Absolute Navetta 64

Absolute’un Navetta ailesinin yeni üyesi 64, serinin tüm beğenilen özelliklerinin yanında dikkat çeken bir yenilikle geliyor.