CMB Yachts’ın yeni megayatı Liquid Sky suya indi

CMB Yachts’ın yeni megayatı Liquid Sky suya indi

CMB Yachts'ın yeni megayat Liquid Sky suya indi

Başaran Holding bünyesinde 2007 yılından itibaren sektörde ödüllü projelere imza atan CMB Yachts, 47 metrelik yeni megayatı Liquid Sky ’ı suya indirdi.

Antalya Serbest Bölge’de faaliyetlerine devam, kompozitten ürettiği 40 metre üzerie megayatlarla Türkiye ve küresel pazarda kendinden söz ettirmeyi başaran CMB Yachts, serinin diğer tekneleri 47 metrelik Mycstic ve Orient Star ile birlikte Eylül ayında Palmarina Bodrum’da suya indirilen yeni Liquid Sky’ın Türkiye prömiyerini gerçekleştirecek. Prömiyerin ardından 1-5 Kasım tarihlerindeki Fort Lauderdale Boat Show’da sergilenmek üzere ilk okyanus seyrini yapmak üzere yola çıkacak Liquid Sky’ın dünya prömiyeri ise 15-19 Şubat 2018 tarihleri arasında düzenlenecek Miami Boat Show’da yapılacak.

Okyanus aşırı seyire uygun olarak üretilen megayat 1.450hp’lik CAT makinelere sahip. Liquid Sky’ın tasarımı diğer modellerde olduğu gibi dünyaca ünlü ve ödüllü tasarımcı Espen Oeino imzası taşıyor.

CMB Yachts'ın yeni megayat Liquid Sky suya indi
CMB Yachts’ın yeni megayat Liquid Sky suya indi

Marka stratejileri doğrultusunda ikinci 10 yıllık hedef ve projelerini paylaşan CMB Yachts Tersane Müdürü & Projeler Koordinatörü Cüneyt Okçu: “250 kişilik genç ve dinamik ekibimiz ile 10 bin m2 üretim alanımızda, özellikle 40 metre üzeri megayatlar üreterek bu anlamda hem Türkiye’de hem de küresel pazarda yerimizi aldık. Üst segment üretici grubunda sektörün liderleri arasında yer alıyoruz. Özellikle kompozit megayat üretiminde kalite ve knowhow’ımızla hem Türkiye hem de Dünya’da tanınan, takip edilen ve ilgi duyulan markalar arasındayız. Belirlediğimiz stratejilerimiz doğrultusunda Liquid Sky gibi gelecek yıllarda da sektörde heyecan yaratacak projelerle çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Dergimize Abonelik Merkezi web sitesinden hızlı ve kolayca abone olabilirsiniz.