Matcha’lı lezzetler

Matcha’lı lezzetler

Kahve Dünyası, yazı Matcha’lı Dondurma ve Matcha’lı Milkshake ile karşılıyor. Bu benzersiz lezzetler Haziran ayı boyunca ilk kez tüm Kahve Dünyası mağazalarında misafirlerini bekliyor.

Kahve Dünyası, özel olarak yetiştirilen ve işlenen öğütülmüş bir yeşil çay tozu olan, protein ve antioksidan kaynağı matcha’yı dondurma ve milkshake ile buluşturuyor. Haziran ayı boyunca tüm Kahve Dünyası mağazalarından ilk kez ulaşılabilecek matcha’lı lezzetler yaz ayının favorisi oluyor.

Tam yağlı Jersey inek sütü, dondurmaya özel bir kıvam veren süt kreması, dağlık bölgelerde yetişen orkide bitkisinin köklerinden elde edilen salep, matcha tozu ile hazırlanan Matcha’lı Dondurma, Kahve Dünyası’nın diğer dondurma çeşitleri gibi hiçbir yapay katkı maddesi, koruyucu ve renklendirici içermiyor.

İsteyenler Matcha’lı Dondurma’yı paketli ve kiloluk ambalajlarda da satın alarak bu lezzeti evinde de tüketmeye devam edebiliyor. Badem sütü, toz fıstık, matcha tozu ve Matcha’lı Dondurma ile hazırlanan milkshake ise sıra dışı lezzetiyle dikkat çekiyor.

Dergimizi Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.