VanDutch ve ABC YACHT işbirliği

VanDutch ve ABC YACHT işbirliği

VanDutch markası Türkiye distribütörtü olarak ABC YACHT ile işbirliği yaptı.

Küresel 20 yıllık sektör tecrübesiyle ikinci el ve sıfır tekne satışında önde gelen bir marka olan ABC YACHT, başarılı geçmişiyle bilinen VanDutch markasının Türkiye yetkili satıcısı oldu.

2008 yılında Hollanda’da kurulan VanDutch, boyları 40 – 80 feet aralığında leisure yatlar ve boyları 100 – 400 feet aralığında süper yatlarının yeni modellerini tanıtıyor.
VanDutch, 2020 yılında, kaliteli yatlar üretme konusunda neredeyse elli yıllık deneyime sahip İtalyan merkezli ünlü tersane Cantiere del Pardo ailesinin bir parçası oldu. Yaşam tarzı, tasarım ve performans konusunda her zaman iddialı olan marka, şimdi “Made in Italy” uzmanlığıyla, İtalyan stili ve işçiliğinin dokunuşuyla zenginleştirildi.

ABC YACHT’tan yapılan açıklamada, “Kuruluşundan bu yana VanDutch yatları, sadece hız tutkunları için değil, aynı zamanda zarafet ve konfor arayanlar için de mükemmel bir seçim. Göz alıcı tasarımları ve üstün tasarım ve işlevselliği ile VanDutch yatları, deniz severlere yeni bir yaşam tarzı sunuyor.” denildi.