Ayın ürünü: Eastmarine Şarj Edilebilir El Projektörü

Ayın ürünü: Eastmarine Şarj Edilebilir El Projektörü

Yıllarca güvenilir ve yüksek performans sağlamak üzere tasarlanan Eastmarine Şarj Edilebilir El Projektörü, hafifliği, sağlamlığı ve şarjlı olmasıyla öne çıkıyor. Teknede kullanıma ideal olan ürün, ayrıca outdoor aktivitelerinizde, kampta, balıkta, karavanda, arabada ve evde de çok büyük yardımcınız olacak.

Üç farklı modu bulunan projektör, 500 lümen gücünde ışık sağladığı yüksek modda 3 saat, 350 lümen ışık verdiği orta güçte 6 saat ve yine 500 lümen ışık veren reflektör modunda 7 saat çalışıyor. El projektörü 300 metreye kadar aydınlık sağlıyor.

Ürün, kutusundan çıkan 12W adaptörle şarj edilebildiği gibi, 200w’lık şarja da uygun El projektörü hem uzun ömürlü ampulleri hem de kendisi darbelere dayanıklı. IP 67 sertifikasına sahip olan Eastmarine El Projektörü, su geçirmez olmasıyla da teknede işleri kolaylaştırıyor.

Eastmarine ile Ayın Ürünü” projemiz kapsamında, Eastmarine Şarjlı 5W Led El Projektörü’nü “MBYSUBAT” indirim kodunu kullanarak 799 TL yerine 499 TL’ye eastmarine.com’dan satın alabilirsiniz.

Stoklarla sınırlı olan kampanyamız Mart ayında da devam ediyor, kaçırmayın!