Ayın Ürünü: Forma Katlanır Sandalye

Ayın Ürünü: Forma Katlanır Sandalye

Kasım ayında “Ayın Ürünü”, Forma Katlanır Sandalyeler. Tekne sahiplerinin yıllardır en sevdiği ürünlerden olan bu şık sandalyelerin en büyük özelliği çok hafif olmaları.

“Ayın Ürünü”, Forma Katlanır Sandalyeleri Kasım ayı boyunca Eastmarine.com.tr’den alabilirsiniz. Sandalyelerin beyaz, kırmızı, gri ve lacivert olarak dört rengi bulunuyor.

Forma’nın en popüler ve uzun ömürlü sandalyesi olan ürünlerin, tik güverteleri korumak için özel olarak tasarlanmış kaymaz tabanlıkları mevcut. Sert deniz suyu koşulları için uygun bir ürün alüminyum malzemeden üretilmiş ve paslanmaz özelliğe sahip. Kumaşı su tutmuyor ve tik kolçaklara sahip.

Kolay katlanabilir ve taşınabilir olmasıyla, teknedeki sınırlı alan için ideal.Sadece 2.6kg ağırlığında olması her yere yanınızda götürmenize olanak sağlıyor.

“Ayın Ürünü” projemiz kapsamında, Forma Katlanır Sandalyeler, Motor Boat & Yachting okuyucuları ve takipçilerine özel çok özel bir fiyatla geliyor. Sadece standart modeli indirime giren sandalyeler, 3320 TL yerine 2490 TL.

Eastmarine.com.tr’ye girip, üye olup, ürünü sepete ekledikten sonra, “MBYKSM” koduyla, satın alabilirsiniz. Stoklarla sınırlı olan kampanyayı kaçırmayın! Satın almak için tıklayın!

Dergimizi Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.