Caresse Bodrum bayram boyunca misafirlerine eşsiz deneyimler sunuyor

Caresse Bodrum bayram boyunca misafirlerine eşsiz deneyimler sunuyor

Caresse Bodrum, “Bayramda Bizdeyiz” programıyla misafirlerine benzersiz bir tatil ve müzik etkinlikleriyle dolu bir bayram sunmaya hazırlanıyor.

Bodrumla Bitez koyu arasında bulunan Asarlık Mevki’nin en sakin ve gizli noktasında konumlanan uluslararası otel zinciri Marriott International’ın, The Luxury Collection bünyesinde yer alan Bodrum’daki ilk resort oteli Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum; Kurban Bayramı’na özel programlarıyla misafirlerine benzersiz bir deneyim yaşatmaya devam ediyor.

Caresse Bodrum, misafirlerine sunduğu ayrıcalıklı tatil deneyimini dünyaca ünlü restoranlarıyla gastronomi alanında yaşatmaya devam ederken, 16 Haziran itibariyle 5 günlük “Bayramda Bizdeyiz” programı kapsamında müzik etkinlikleriyle kurban bayramını da unutulmaz kılıyor.

Gastronomi, müzik ve miksoloji alanlarında dünya çapında bir referans olarak kabul edilen efsanevi Buddha-Bar Beach Bodrum’da yazın enerjisini yaşamak isteyen misafirler için 17 Haziran’da “Yuugata Happy Hour”, 18 Haziran’da “Sushi Nights” ve “Cielo” DJ perfomansı, 19 Haziran’da ise “Ata Marin Canlı Performansı” ile eğlencenin tanımı yeniden yapılıyor. Özel Buddha-Bar soundtracksla resident DJ’ler ve konuk DJ’ler sezon boyunca misafirlere eğlence dolu bir deneyim yaşatmaya devam edecek.

EŞSİZ LEZZETLER

Yunanistan’ın Paros adasının ikonik restoranı Barbarossa Bodrum ise şefin özel yorumuyla hazırlanan taze ve yerel deniz mahsulleri, birbirinden lezzetli mezeleri ve gurme şarap seçeneklerinden oluşan menüsü yanı sıra bayramın 1. günü olan 16 Haziran ve 22 Haziran’da “Gallis Galley ile Greek Night” etkinliği misafirlerine müziğin ritmini deneyimleme fırsatı sunuyor. Türkiye’de Rum taverna müziğine farklı bir bakış açısı getiren Gallis, ayrıca sezon boyunca cumartesi akşamları da misafirlere unutulmaz müzikleriyle eşlik edecek.

Caresse Bodrum’da deniz ve tekne tutkunları için de tüm detaylar düşünülmüş. Caresse Bodrum’un iskelesinde bağlama imkanı ve marin concierge hizmetiyle tekne misafirlerine özel deneyimler sunuluyor.

Geçtiğimiz yıl Caresse Art projesiyle kültür-sanat turizmine önemli bir katkıda bulunan Caresse Bodrum, bu yıl da özgün atmosferi, zengin sanatçıları ve eserleriyle haziran ayında açılıyor ve misafirlerine tatilin ötesinde sanatsal bir deneyim yaşatmayı hedefliyor. 2024 yılı temasını ‘’Artistic Integrity Unity’’ olarak belirleyen Caresse Art projesi, bu yıl uluslararası platforma taşınıyor. Multi disipliner sanat anlayışını yansıtırken bir podyuma dönüşen ve sanatı yaşamın her noktasında görünür kılan proje, yenilikçi atölyelerin, sanatçı performanslarının, vizyoner turların ve söyleşilerin gerçekleşeceği proje 22 Haziran itibariyle sanatseverlerle buluşacak.