Simrad NSX Ultrawide MFD

Simrad NSX Ultrawide MFD

Bugünlerde MFD’ler üzerinde ne kadar çok veri görüntülendiği düşünülürse (haritalar, radar, makine göstergeleri, kamera görüntüleri, ses sistemleri ve çok daha fazlası) ikili MFD uygulamalarının istisnadan çok bir gereklilik olduğunu söylemek sürpriz olmaz. Simrad’ın yeni NSX Ultrawide modelleri, kullanıcıların sıkça sordukları “Neden iki ekran kullanalım ve değerli alanları ekranlara kaptıralım, sadece çok daha geniş tek bir ekran daha iyi bir çözüm değil mi?” sorularının doğal gelişimi olarak ortaya çıkmış.

12 ve 15inç boylarda sunulan ve yüzeye sıfır montaj için tasarlanan (bir montaj braketi de mevcut) cihazlar polarize gözlük kullanıldığında bile tüm açılardan izlenebiliyor. Bekleneceği gibi cihazı istediğiniz gibi yapılandırabiliyor ve kişiselleştirebiliyorsunuz. Ekstra genişlik birçok fonksiyona aynı anda erişime izin veriyor.

Simrad NSX Ultrawide MFD
Simrad NSX Ultrawide

Yeriniz varsa birden fazla Ultrawide montajı yapabiliyorsunuz. Favorilere bir aktiviteler satırı sabitleyip tek dokunuşla ulaşabilmenizi sağlıyor. Cihazlar ayrıca Czone® dijital kontrol, RGWB aydınlatma, IP kameralar ve ses sistemlerini destekliyor.

Son CMAP® DISCOVER™X ve REVEAL™X haritalar NSX için özellikle optimize edilmiş. Ultrawide ekranlarının yüksek piksel yoğunluğu öncekilerden çok iyi, net bir çözünürlük sağlıyor ve benzersiz detay seviyeleri sunuyor. Bir Simrad Companion uygulaması telefonunuzla bağlanmanıza olanak veriyor, böylece evde rota planları yapıp teknede bunları sisteme aktarabiliyorsunuz.
promar.com.tr