Caresse Bodrum misafirleri Kenan Doğulu ile unutulmaz bir gece yaşayacak!

Caresse Bodrum misafirleri Kenan Doğulu ile unutulmaz bir gece yaşayacak!

Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum; misafirlerine sunduğu özel hizmet ve ayrıcalıklarıyla ilk andan itibaren kendilerini özel hissedecekleri kişisel bir tatil deneyimi sunmaya devam ediyor.

Bodrum ve Bitez koyu arasında bulunan Asarlık Mevkii’nin en sakin ve gizli noktasında konumlanan uluslararası otel zinciri Marriott International’ın, The Luxury Collection bünyesinde yer alan Bodrum’daki ilk resort oteli Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum; dünyaca ünlü restoranları, kişiye özel plaj deneyimi, misafirlere ve gruplara ait özel iskeleleri, kısa ve uzun dönem özel havuzlu villa, rezidans ve tekne kiralama opsiyonları ve eşsiz SPA deneyimiyle konuklarına unutulmaz bir tatil vadediyor.

KENAN DOĞULU RÜZGÂRI ESECEK

Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum; Türkiye’nin en sevilen müzisyenlerinden Kenan Doğulu’yu her yaz olduğu gibi bu yaz da misafir etmeye hazırlanıyor. Geleneksel “Ken on the Beach” projesini Caresse Bodrum’a özel olarak uyarlayan Türk pop müziğinin efsane isimlerinden Kenan Doğulu, birbirinden güzel şarkılarını seslendirmek üzere 20 Temmuz Cumartesi günü efsanevi gün batımında müzikseverlerle buluşuyor.

Caresse Bodrum’un eşsiz Karaada manzaralı yaşam katının havuz terasında düzenlenecek gecede, özel olarak hazırlanan sahne tasarımı ve konseptiyle Kenan Doğulu, dolunayın ay ışığı yansımaları eşliğinde misafirlerine eşsiz bir atmosferde müzik ziyafeti ve unutulmaz bir yaz akşamı yaşatacak.