America’s Cup’a özel tekne

America’s Cup’a özel tekne

Türkiye’de Bodrum Marine Group’un temsilciliğini yaptığı De Antonio Yachts, Barselona’da düzenlenecek 37’inci America’s Cup’a katılacak İsviçreli Alinghi Red Bull Racing takımıyla işbirliği yapıyor. Barselona merkezli marka, bu ortaklığa ithafen “Limited Edition” olarak 37 adet yeni D37 Alinghi RedBull Racing üretecek.

De Antonio Yachts ve İsviçre takımı, yeni D37’nin Barselona’daki 37’nci Amerika Kupası’nda takımın resmi seyirci teknesi olması için de bir işbirliği anlaşmasına vardı. Böylece günlük teknelerde ünlü olan marka, prestijli kupanın iki edisyonunu kazanan İsviçre takımının resmi tedarikçisi oluyor.

2022’de tanıtılan ödüllü D36’yı temel alan model, yeni versiyon iki adet Mercury 400hp Racing makinelerle donatılmış. Teknenin iç ve dış kısmı, takımın resmi rengi olan lacivert renkte, kırmızı vurgularla, özel döşeme kaplamalarıyla, lacivert deri ve kırmızı dikişli koltuklar ve direksiyon simidiyle yeniden tasarlandı. Sportiflik ve zarafeti bir araya getiren model, Boot Düsseldorf’ta tanıtıldı.

İletişim:bodrummarinegroup.com