Marina Vista’yla mavi yolculuk

Marina Vista’yla mavi yolculuk

DoubleTree by Hilton Bodrum Marina Vista, bu yaz misafirlerini Bodrum koylarında, gün batımı ve yarım günlük tekne turlarıyla mavi bir yolculuğa çıkarıyor.

Bodrum’un merkezinde yer alan, Bodrum Marina ve Bodrum Kalesi manzarası sunan DoubleTree by Hilton Bodrum Marina Vista, bu yaz misafirlerini Bodrum koylarında mavi bir yolculuğa çıkarıyor. Bu sezon tamamen yenilenen otel, yeni sezona, tekne turlarını deneyimlemek isteyen misafirlerine farklı paketler sunarak giriş yapıyor.

Marina Vista’nın tekne turu paketlerine katılmak isteyenler, gün batımı ve yarım günlük tekne turu konseptleri arasından dileğini seçebiliyor; tekne türleri gelen talebe göre belirleniyor. Gün batımı ve yarım günlük tekne turu şeklinde sunulan konseptlerde yiyecek içecek servisi de talep doğrultusunda Hilton’un deneyimli şefleri tarafından hazırlanıyor. Hotel misafirleri Bodrum’un vazgeçilmez aktivitelerinden olan tekne turuyla Aspat, Kargı, Cennet ve Akvaryum gibi Bodrum’un koylarını keşfetme imkanı buluyor.

Marina Vista tekne turu
Marina Vista misafirlerine farklı tekne turu paketleri sunuyor. 

“Buselik” açılıyor

Haziran ayında DoubleTree by Hilton Bodrum Marina Vista’nın içerisinde hizmete giren “Buselik” ise yeni nesil meyhane konseptinin örneklerinden biri. Sadece akşam yemeği servisinin yapılacağı mekanda, taze deniz ürünleri ve Ege’nin meşhur ot ve sebzeleriyle hazırlanan mezeler misafirlerin beğenisine sunuluyor.

Otel, Bodrum’un tarihi zenginliklerinden Halikarnas Mozolesi, Bodrum Kalesi, Antik Tiyatro ve çok sayıda restoran, mağaza ve eğlence noktasına yürüme mesafesinde olan bir konumda bulunuyor. Otelin hemen önünde Milta Bodrum Marina’nın bulunması da teknesinden birkaç gün uzaklaşmak isteyenler için alternatif oluşturuyor.

Otel, yedisi süit 92 misafir odası, begonvillerle bezeli avlusu, gün boyu hizmet veren ve dünya mutfağından lezzetler sunan Big Chefs restoranı, yetişkin ve çocuk havuzları, fitness salonu, sauna ve buhar odalarıyla misafirlerini ağırlıyor. www.hilton.com.tr

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.