Four Points by Sheraton ve TEGV işbirliği

Four Points by Sheraton ve TEGV işbirliği

Four Points by Sheraton, 11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü’ne özel, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı öğrencilerini yelkenle tanıştırdı.

Four Points by Sheraton Kağıthane İstanbul ve Four Points by Sheraton İzmir, kurulduğu günden bu yana “Bir çocuk değişir, Türkiye gelişir” diyerek ilköğretim çağındaki çocuklara okul dışı eğitim desteği vermeyi amaçlayan TEGV öğrencilerini yelkenle tanıştırdı. Proje, 11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü’ne özel hazırlandı.

 Etkinlik 11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü’nde yapıldı.

11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü, kız çocuklarının karşılaştığı zorluklarına ilişkin farkındalık oluşturmak, özellikle kızların güçlendirilmesi ve eğitim haklarının verilmesi adına kutlanıyor.

Er Yatırım bünyesinde yer alan ve dünyanın en büyük uluslararası otel zinciri Marriott’un markalarından Four Points by Sheraton Kağıthane İstanbul ve Four Points by Sheraton İzmir, proje için Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) ile işbirliği yaptı.

20 yıllık yarış ve yelken deneyimine sahip eğitmenlerden oluşan kadrosuyla Four Points by Sheraton bünyesinde yelken eğitimleri, workshoplar ve motivasyon etkinlikleri organize eden Gemini Sailing, TEGV öğrencilerini yelkenle tanıştırma görevini üstlendi. Çocuklar, mavi sularda özgürlüğe yelken açarak unutulmaz bir deneyim yaşadı.

Dergimizi Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.