Honda Marine’den dıştan takmalı deniz motorlarında 5 yıl garanti fırsatı

Honda Marine’den dıştan takmalı deniz motorlarında 5 yıl garanti fırsatı

Honda Marine Türkiye, dıştan takmalı deniz motorlarında 5 yıl garanti sunarak sektörde en uzun garanti süresini vaat ediyor.

Anadolu Grubu’nun otomotiv çatısı altında faaliyet gösteren Anadolu Motor’un distribütörlüğünü yaptığı Honda Marine markası, dıştan takmalı deniz motorlarında 5 yıl garanti fırsatı veriyor. Böylece tüketicilere sektördeki en uzun garanti süresini sunan Honda Marine, uzun yıllar müşterilerinin yanında olduğunu gösteriyor.

İlk Montaj Hizmeti Ücretsiz

Yüksek teknolojili dıştan takmalı deniz motorlarında; üstün performans, güvenilirlik ve yakıt tasarrufu sunan Honda Marine, servis hizmetleriyle de müşterilerine kusursuz bir deneyim yaşatmaya devam ediyor. Şirket ayrıca dıştan takmalı deniz motorlarının ilk montaj hizmetini de ücretsiz veriyor.

Tekne tutkunları, balıkçılar ve sahil güvenlik komutanlığı gibi geniş bir kitleye hitap eden şirket, periyodik bakımın garanti kapsamında ve Honda Marine’in yetkili servisleri tarafından yapılması gerektiğini vurguluyor.

Servis yapılanması konusunda oldukça güçlü olan Honda Marine Türkiye, “denizde kalmak yolda kalmaya benzemez” mottosuyla arızalara hızlı müdahale ederek denizlerde oluşabilecek mağduriyetlerin önüne geçiyor.