Yeni Nissan Juke çarpıcı rengiyle Türkiye’de

Yeni Nissan Juke çarpıcı rengiyle Türkiye’de

Yenilenen Nissan Juke, çarpıcı sarı rengi, modern iç tasarımı ve gelişmiş teknoloji özellikleriyle Türkiye’de satışa sunuldu. Müşteri taleplerine yanıt olarak geri dönen ikonik sarı renk ve N-Sport donanım paketiyle Juke, şehirde en dikkat çekici araç olmayı hedefliyor.

Piyasaya sürüldüğü 2010 yılından bu yana dünya genelinde 1,3 milyondan fazla satılan ve Türkiye’de 37 bini aşkın kullanıcıya ulaşan Nissan Juke, yenilenmiş özellikleri ve dikkat çekici renk seçenekleriyle Türkiye pazarında yerini aldı. Nissan’ın Sunderland Fabrikasında üretilen Juke, müşteri taleplerine yanıt olarak ikonik sarı dış rengini yeniden sunuyor.

Nissan tasarımcıları ve mühendisleri, yeni sarı rengin yanı sıra, iç mekanda yapılan yeniliklerle Juke’un konforunu artırdı. Yeniden tasarlanan orta konsol ve gösterge paneli, daha büyük bir dokunmatik ekran ve gelişmiş teknoloji özellikleriyle donatıldı. Yeni malzemelerle iç mekan kalitesi yükseltilirken, aracın bağlanabilirliği de geliştirildi.

Juke’un dinamik niteliklerini öne çıkaran yeni N-Sport donanım paketi, şehrin en dikkat çekici aracı olmayı hedefliyor. Yeni İkonik Sarı dış renk seçeneği, ilk nesil Juke’un sarı rengini seven müşterilerin taleplerine yanıt olarak sunuluyor. Bu yeni sarı, önceki nesle kıyasla daha modern ve çarpıcı bir ton olarak dikkat çekiyor.

Nissan’ın Sunderland Fabrikasında üretilen Juke, müşteri taleplerine yanıt olarak ikonik sarı dış rengini yeniden sunuyor.
Nissan’ın Sunderland Fabrikasında üretilen Juke, müşteri taleplerine yanıt olarak ikonik sarı dış rengini yeniden sunuyor.

 

Dikkat Çeken Detaylar ve Geliştirilmiş İç Mekan

Nissan Juke’un N-Sport donanım paketinde, siyah tavan, siyah yan aynalar, N-Sport jantlar ve dış detaylar gibi özellikler yeni sarı renk ile daha da öne çıkıyor.

Yeni makyajla birlikte Juke, çok daha premium ve konforlu olacak.
Yeni makyajla birlikte Juke, çok daha premium ve konforlu olacak.

Nissan Türkiye Genel Müdürü Charbel Abi Ghanem, Juke’un yeni özellikleriyle ilgili olarak, “Juke, tarzıyla her zaman dikkat çeken bir araç olmayı başardı. Yeni makyajla birlikte Juke, çok daha premium ve konforlu olacak. Yeni tasarım ve konforla B-SUV sınıfında kuralları yeniden belirleyecek” dedi.

Yeni Juke’un iç mekanında, merkezi bilgi-eğlence ekranının boyutu daha iyi bir kullanıcı deneyimi için 12.3 inç’e çıkarılmış. Ekran, sürücüye doğru 8 derece eğimli hale getirildi ve gelişmiş bilgi-eğlence sistemi tüm paketlerde standart olarak sunuluyor. Ayrıca, 12.3 inç full TFT dijital gösterge paneli, sürücünün tercihine göre yapılandırılabiliyor ve yüksek çözünürlüklü ekranıyla dikkat çekiyor.

İç mekanda 12.3 inç'lik full TFT dijital gösterge paneli kullanılmış.
İç mekanda 12.3 inç’lik full TFT dijital gösterge paneli kullanılmış.

Sarı Alcantara Detaylar ve Konfor Artışı

N-Sport iç mekanda, bumerang şeklinde ön konsol boyunca uzanan sarı Alcantara® vurgular, klima ızgaralarına kadar uzanıyor. Yeni koltuklar, sarı renkli geri dönüştürülmüş Alcantara® detaylar ve “Juke” kabartmasıyla dikkat çekiyor. Platinum, N-Design ve Platinum Premium donanım paketlerinde de konforlu yeni koltuklar sunuluyor.

Tüm Juke paketlerinde genişletilmiş bir torpido gözü ve daha destekleyici bir ön kol dayama bulunuyor. Yeni Nissan Juke’un tüm sınıflarında elektrikli el freni ve kablosuz şarj ünitesi standart olarak sunuluyor.

N-Sport iç mekanda, bumerang şeklinde ön konsol boyunca uzanan sarı Alcantara® vurgular dikkat çekiyor.
Yeni Nissan Juke’un direksiyonunda kullanılan pürüzsüz deri malzeme kalite hissiyatını yukarı taşırken araçta dokunsal anlamda da daha tatmin edici bir his yaratıyor.

Gelişmiş Teknolojiler ve Sürüş Destek Sistemleri

Ywni Juke’da verimli ve kompakt 1.0 litrelik üç silindirli DIG-T turbo şarjlı benzinli motor bulunuyor. Bu hafif motor, 115 PS güç ve 200 Nm maksimum tork üreterek Juke sahiplerine bekledikleri sürüş keyfini sunuyor. Türkiye’ye yalnızca benzinli ve otomatik şanzıman seçeneğiyle gelen yeni Nissan Juke, sportif yedi ileri çift kavramalı (DCT) şanzımanı ve sürüş modu seçenekleri (Eco, Standart, Sport) ile her türlü sürüş senaryosuna kolayca uyum sağlayarak yolda maksimum eğlence vadediyor.

Otomobil, Akıllı Hız Sabitleme sistemi, Akıllı Kör Nokta Önleme sistemi ve Akıllı Şerit Takip Asistanı gibi gelişmiş sürüş destek sistemleriyle donatılmış. Ayrıca, arka görüş kamerasının çözünürlüğü artırıldı ve Platinum Premium donanım seviyesinde “Çevre Görüş Sistemi” bulunuyor.

Yeni Nissan Juke, 1 milyon 409 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla ve lansmana özel kampanyalarla satışa sunuluyor.