Denizde 5 bin 500 litre kahve tüketildi

Denizde 5 bin 500 litre kahve tüketildi

Kahve Dünyası, geçtiğimiz yıl hayata geçirdiği Kahve Dünyası Algötür Tekne konseptiyle, bu sene Mayıs-Eylül tarihlerinde Marmaris-Göcek hattında üç teknesiyle hizmet verdi. Tekneler, 5 bin 592 litre kahve ve 4 bin 966 kilo dondurmayı denizseverlerle buluşturdu.

Kahve Dünyası, tekne tatili yapanlara denizin ortasında lezzetlerini buluşturmak için geçen yıl Kahve Dünyası Algötür Tekne konseptini hayata geçirdi. Servis bu sene üç teknesiyle, Mayıs-Eylül tarihlerinde Marmaris-Göcek hattında hattında demirleyen teknelere hizmet verdi.

No:1-6, yalnızca Kahve Dünyası Algötür mağaza konseptinde sunulan özel bir içecek serisi
No:1-6, yalnızca Kahve Dünyası Algötür mağaza konseptinde sunulan özel bir içecek serisi

Tatilcilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Kahve Dünyası Algötür Tekneleri, 5 bin 592 litre kahve ve 4 bin 966 kilo dondurmayı denizin ortasında tekneseverlerle buluşturdu.

Kahve Dünyası Algötür Tekneleri Göcek’te 1.057 saat, Bodrum’da 932 saat, Marmaris’te ise 733 saat olmak üzere toplamda 2.722 saat yol yaptı ve beş ay süren sezon boyunca yaklaşık 11 bin 250 tekneye hizmet verdi.

Temmuz ayına denk gelen Kurban Bayramı’nda en yoğun dönemini yaşayan Kahve Dünyası Algötür Tekneler’inin menüsünde dondurmalar, ColdBrew kahveler, kruvasanlar, yalnızca Kahve Dünyası Algötür mağaza konseptinde sunulan özel içecek serisi No:1-6, ev yapımı lezzetindeki limonata, müsli ve granolala, paket kahve, çikolata ve atıştırmalıklar yer aldı.

343,5 litre limonata da servis eden Kahve Dünyası Algötür Tekne’nin en fazla yoğunluk yaşadığı koylar Göcek’te Bedri Rahmi, Hamam, Marmaris’te Dirsek Bükü, Bencik, Bodrum’da ise Hattat, Cennet ve Ada Boğazı oldu.

 

 

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.