Miele ile yemek tarifleri

Miele ile yemek tarifleri

Şef Çiğdem Seferoğlu, Miele ile birlikte hazırladığı “Lezzetin Ötesinde” video serisiyle özel tariflerini Miele Türkiye YouTube kanalında lezzet severlerle buluşturuyor.

Beyaz eşya ve ankastre ürünlerinin dünyaca ünlü Alman markası Miele ve ünlü Şef Çiğdem Seferoğlu özel bir lezzet serisi için bir araya geldi. Şef Çiğdem Seferoğlu yerel ve mevsiminde ürünlerle geleneksel lezzetlerden esinlenerek hazırladığı özel tariflerini “Lezzetin Ötesinde” video serisiyle Miele Türkiye YouTube kanalına taşıyor.

Restoran lezzetlerini mutfağınızda

Miele ile yemek tarifleri
“Lezzetin Ötesinde” YouTube serisi yemek yapmayı seven herkes için faydalı bir deneyimi sunuyor.

Şef Çiğdem Seferoğlu, davet sofralarından gündelik yaşama birbirinden özel reçetelerini Miele teknolojisiyle bir araya getirerek, mutfak tutkunlarını bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor. Şef, kendi kendini temizleyebilen Miele HydroClean teknoloji DGC Pro kombi buharlı fırında özenli lezzetler hazırlıyor ve aynı zamanda Miele ile mutfak sırlarını izleyiciyle paylaşıyor.

Kendisine ait “Hodan” isimli restoranında misafirlerine zengin bir gastronomi deneyimi sunan Çiğdem Seferoğlu, restoran lezzetlerini ev mutfağında tıpkı profesyonel bir şef gibi hazırlamak için doğru teknik ve tarifleri adım adım gösterirken, ona Miele’nin mutfak ürünleri eşlik ediyor.

Şef Çiğdem Seferoğlu ile beraber yemek pişirirken Miele mutfak ürünlerinin hayatınızı kolaylaştıracak ve size zaman kazandıracak özellikleriyle tanışacabileceğiniz “Lezzetin Ötesinde” YouTube serisi yemek yapmayı seven herkes için eğlenceli ve faydalı bir deneyimi sunuyor. Her hafta birbirinden farklı tarifler yayınlanacak “Lezzetin Ötesinde” serisini Miele YouTube kanalından takip edebilirsiniz.

Dergimizi Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.