Rent Go’dan çadırlı araç kiralama

Rent Go’dan çadırlı araç kiralama

Araç kiralama markası Rent Go, sunduğu araç üzeri çadır kiralama hizmetiyle hafta sonu şehirden uzaklaşmak isteyenlerin tercihi oluyor.

Rent Go, müşterileri için farklı çözümler sunan bir araç kiralama markası. Şirketin, Rent Go Camp ürünü, pandemi süresince evlerinde vakit geçirmekten sıkılan ancak sosyal mesafesini korumak konusunda da hassasiyet gösteren kişiler için yeni bir alternatif sunuyor. Araç üzerine monte edilen çadır sayesinde kullanıcılar, binek aracın gidebileceği her yerde kamp yapma imkânı buluyor. İçindeki yatağıyla Rent Go Camp, çadır tatilini otel tatiline dönüştürüyor.

Türkiye’nin her yerinde otel konforu sloganıyla yola çıkan Rent Go, her kullanımdan sonra sertifikalı ürünlerle dezenfekte edilen çadırlarda tek kullanımlık sabun, çarşaf, şampuan gibi ürünleri de hediye ediyor.

Rent Go Pazarlama Müdürü İrem Çağlar
Rent Go Pazarlama Müdürü İrem Çağlar

Rent Go Pazarlama Müdürü İrem Çağlar, “Müşterilerimize iş seyahati, tatil ya da kurumsal ihtiyaçları doğrultusunda vermiş olduğumuz hizmetimiz pandemi süresinde daha da yoğunlaştı. Sektörde öncü, yenilikçi olarak tanınıyoruz.
Bu süreçte de yine bir ilke imza attık. Kullanıcılarımızın ihtiyacından yola çıkarak, pandemi süresince evde kalmak zorunda olan müşterilerimize hem güvenli hem keyifli bir alternatif yarattık ve Rent Go Camp ürünümüzü müşterilerimizin beğenisine sunduk” dedi.

Kamp kültürüne aşina olmayan, pahalı kamp malzemelerine yatırım yapmadan önce kamp yapmayı deneyimlemek isteyen kişilerin özellikle bu ürünü tercih ettiğini belirten Çağlar, gördükleri ilgiden memnun olduklarını söylüyor. Yaz dönemi için şimdiden rezervasyonlarının dolmaya başladığını belirten Çağlar, ilgilenenlere yerini bir an önce ayırtmasını öneriyor.

İletişim: www.rentgo.com

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.