Rent Go Mobil Uygulaması yayında

Rent Go Mobil Uygulaması yayında

Yerli araç kiralama markası Rent Go, mobil uygulamasını müşterileriyle buluşturdu. App Store ve Google Store’da Rent Go adıyla indirilebilen uygulamada çeşitli kampanyalar ve indirimler sunuluyor.

Rent Go Mobil UygulamasıTunalar Topluluğu’nun araç kiralama markası olan Rent Go’nun mobil uygulaması çıktı. Yeni uygulama sade arayüzüyle dikkat çekiyor. Bu sade arayüz sayesinde araç kiralama süreci saniyeler içinde tamamlanıyor. Rent Go mobil uygulamasıyla, araç kiralayanlar hem çok çeşitli kampanyalardan hem de bu kampanyalara ek yüzde 5 indirimden yararlanıyorlar. Sektördeki en geniş araç portfolyolarından birine sahip olan Rent Go, müşterilerine düşük kilometreli araçlarla konforlu bir sürüş deneyimi sunuyor.

Rent Go’dan yapılan açıklamada Kovid pandemisi nedeniyle toplu taşımadan uzaklaşma ve sıfır ve ikinci el araç fiyatlarındaki hızlı yükseliş araç kiralamaya olan ilgiyi yükselttiği belirtildi. “Koşulsuz müşteri memnuniyeti sunması ve düşük kilometreli araçlarıyla ön plana çıkan sektörün yerli markası Rent Go araçlarında uyguladığı hijyen uygulamalarıyla da müşterilerinin öncelikli tercihi oluyor. Kiralanan her bir araç; kapı kolundan bagaj kapağına, torpidosundan koltuğuna kadar dezenfekte edilip müşterilerine öyle teslim ediliyor.” denildi.

Yayına çıktığı ilk günden itibaren çok sayıda kişinin indirdiği Rent Go mobil uygulamasıyla araç filosu, kampanyalar ve Türkiye genelindeki ofis iletişim bilgilerine kolaylıkla ulaşılabiliyor. Uygulama App Store ve Google Store mağazalarında ücretsiz olarak indiriliyor.

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.