Sarı yazda Bodrum Marina Vista

Sarı yazda Bodrum Marina Vista

DoubleTree by Hilton Bodrum Marina Vista, tek adımda Bodrum’u keşfetmek isteyen misafirlerini “Sarı Yaz “sezonunda da ağırlamaya devam ediyor.

Bodrum’un merkezinde kendine has dokusu, atmosferi ve gizli güzellikleriyle yer alan DoubleTree by Hilton Bodrum Marina Vista şehir merkezindeki özel konumu ile misafirlerine eşsiz bir Sarı Yaz deneyimi sunuyor.

Otel, misafirlerinin bu özel sezonda Bodrum’u daha keyifle yaşayabilmeleri için SpaSoul ile bedenlerini yenilemeye davet ederken, terasında yer alan klasik Bodrum meyhane kültürünün temsilcilerinden eşsiz Bodrum manzarasına sahip Buselik Meyhanesi ve dünya mutfağında markalaşan Big Chef’s ile gün boyu hizmet vererek Bodrum ruhunu yaşamaya davet ediyor.

Bodrum Marina Vista
Sarı yaz döneminde Bodrum’u keşfetmek için Marina Vista ideal konumda. 

DoubleTree by Hilton Bodrum Marina Vista misafirleri, Sarı Yaz döneminde #tekadımdabodrum’u yürüyerek keşfedebilecekleri gibi, açık hava havuzuna sahip huzur dolu bahçesinde de keyifli bir gün geçirebilecekler. Otelden, Bodrum Kalesi’ne, Marina’ya ve eğlence noktalarına yürüyerek kısa sürede ulaşabiliyor.

DoubleTree by Hilton Bodrum Marina Vista, iş toplantıları ve buluşmaları için de merkezi bir konumda yer aldığından otelde konaklayan misafirler Halikarnas Mozolesi, Zeki Müren Sanat Müzesi, Bodrum Kalesi, Antik Tiyatro ve çok sayıda restoran, mağaza ve eğlence noktasına yürüme mesafesindeki konumuyla, işten geriye kalan zamanlarını Bodrum’u keşfetmek isteyen misafirlerin ilgi odağı oluyor.

Misafirlerine tekne turlarıyla Bodrum’u denizden keşfetme imkanı da sunan DoubleTree by Hilton Bodrum Marina Vista yedisi süit 85 misafir odası, begonvillerle bezeli ferah avlusuyla yılın her döneminde misafirlerini ağırlıyor.

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.