Bırakın Çalışanlarım Sörf Yapsın

Bırakın Çalışanlarım Sörf Yapsın

Efsanevi dağcı, iş insanı, çevreci ve Patagonia şirketinin kurucusu Yvon Chouinard’ın kitabı “Bırakın Çalışanlarım Sörf Yapsın” The Kitap Yayınları etiketiyle raflarda yerini aldı.

Efsanevi dağcı, iş insanı, çevreci ve Patagonia şirketinin kurucusu Yvon Chouinard’ın uzun zamandır beklenen kitabı “Bırakın Çalışanlarım Sörf Yapsın” The Kitap Yayınları etiketiyle raflarda kitapseverlerle buluşmak için yerini aldı.

Dünyanın çevreye karşı sorumlu şirketlerinden birinin kurucusu olan Yvon Chouinard, yeni kitabı, “Bırakın Çalışanlarım Sörf Yapsın”da doğa ve doğa sporlarına olan sevgisini, şirketi Patagonia’nın başarısını nasıl uzun vadede sürdürülebilir hale getirdiği anlatıyor. Kitap hem girişimciler hem de doğa ve sporlarına merak duyanlar için farklı bir okuma vadediyor. 

Kitabın tanıtımında, “Değerlerini daima kazanacağı paranın önünde tutan, kârının belli kısmını düzenli olarak çevre çalışmalarına aktaran ve başka şirketleri de buna teşvik eden, çalışılacak en iyi şirketler listelerinde kendine her zaman yer bulan, ürünlerini mümkün olan en uzun süre dayanacak şekilde üretmek için çaba gösteren, müşterilerine zamanla yıpranan ürünleri nasıl onaracaklarını öğreten, alışveriş çılgınlığı günlerinde satın alınacak her bir ürünün doğaya zararını hatırlatmayı görev edinen sıra dışı bir marka: Patagonia. Bu markanın ve alışılmadık felsefesinin arkasındaki sıra dışı isim ise: Yvon Chouinard.” deniyor. 

Efsanevi dağcı, iş insanı Yvon Chouinard, dünyanın en saygın ve çevre dostu şirketinin kuruluşundan bugüne uzanan hikâyesini, aktivizm anıları ve liderlik yaklaşımıyla harmanlayarak okura sunuyor. Üretime, tüketime, alışverişe, alışkanlıklara, markalara ve çevreye bambaşka bir gözle bakmanızı sağlama iddiasında olan kitap, aynı zamanda girişimcileri ve outdoor meraklılarını da etkilemeyi hedefliyor.

“Bırakın Çalışanlarım Sörf Yapsın” kitabı hem fiziksel hem online kitap satış kanallarında satışta. 

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.