Kempinski Hotel Barbaros Bay’de wellness

Kempinski Hotel Barbaros Bay’de wellness

Kempinski Hotel Barbaros Bay sonbahar ve kış sezonu için hazırladığı etkili wellness ve detoks içerikleri, yoga programlarıyla misafirlerine bütünsel bir iyileşme deneyimi sunuyor.

Kempinski Hotel Barbaros Bay sonbahar ve kış ayları boyunca deneyimli ekibiyle misafirlerine hizmetlerini sunmaya devam ediyor. Otel, sonbahar ve kış sezonu için hazırladığı etkili wellness ve detoks içerikleri, yoga programlarıyla misafirlerine bütünsel bir iyileşme sunuyor.

Deniz manzaralı spa’sında Kempinski Hotel Barbaros Bay, sonbahar ve kış dönemine özel hazırladığı programlar, detoks, egzersiz, spa, balayı paketleri ve vegan beslenme seçenekleriyle farklı ihtiyaçlara özel içerikler sunarken sağlıklı yaşam aktiviteleriyle bütünsel bir bakım, wellness ve yenilenme sağlıyor. Sanitas Spa, Uzak Doğu terapilerini sağlıklı ve zinde kalmayı sağlayan SPA terapileriyle birleştirerek misafirlerinin fiziksel, zihinsel ve ruhsal beklentilerini karşılıyor.

Kempinski Hotel Barbaros Bay, yaz sezonunun ardından davetlere, düğünlere, etkinliklere ve grup toplantılarına da ev sahipliği yapmaya da devam ediyor. Otel, sonbahar kış sezonunda da farklı mutfaklarla özel bir gastronomik deneyim yaşatıyor. Gazebo Lounge oteldeki eğlenceli etkinliklere ev sahipliği yaparken, BarBlue keyifli buluşmaların mekânı oluyor.

Konuklarını Türk mutfağında gastronomik bir yolculuğa çıkaran Olives Restaurant ve rahatlatıcı ortamında uluslararası ve yerel mutfaklardan özel çeşitler sunan Villa Rossa etkinlikler için sıcak bir ortam oluşturuyor Ayrıca Asya-Pasifik mutfağının egzotik tatlarına yaratıcı bir yorum getiren Saigon Restaurant, misafirlere farklı lezzetler sunuyor.

Otelin sonbahar ve kış aylarında sunacağı özel uygulamalarla ilgili olarak Kempinski Hotel Barbaros Bay Genel Müdürü Mehmet Ferman Doğan; “Dünyanın en önemli turizm destinasyonlarından biri olan Bodrum’da Gökova Körfezi’nin sonsuz maviliğine bakan ayrıcalıklı konumu ile hem otelimizde hem de uzun süreli konaklamalar için şık tasarımlı ve ev konforu sunan rezidanslarımızda misafirlerimizi yeni sezonda da pek çok yeni içerikle ağırlamaya devam edeceğiz.

Sonbahar ve kış ayları sakin ve huzurlu bir ortamda hem fiziksel hem de zihinsel olarak arınma için çok uygun dönemler, biz de misafirlerimiz için çok özel wellness programları hazırladık. Spa’mız hizmet verdiği geniş alan, sunduğu terapiler ile senenin her döneminde gözde bir yenilenme merkezi olmaya devam ediyor. Konuklarımıza önümüzdeki dönemde de aynı heyecanla bütünsel bir deneyim sunmaya, onlara Bodrum’un eşsiz ruhunu pek çok farklı içerikle yaşatmaya devam edeceğiz.

Ayrıca unutulmaz düğünler ve davetler için benzersiz denizimiz, farklı tonları ile yeşilimiz, sahilimiz ve sonsuzluk havuzumuz etkileyici bir fon oluşturuyor, bu görselliği gastronominin en güzel lezzetleri tamamlıyor. Yeni sezonda da gruplardan ailelere, kurumsal toplantılardan çiftlere kadar farklı seçenekler sunmaya devam ediyoruz” diyor.

Fiziksel, zihinsel ve ruhsal yenilenmenin adresi

Sonbahar ve kış aylarında özel programları ile Bodrum’da cazip bir dinlenme ve tatil noktası olan Kempinski Hotel Barbaros Bay ara tatil ve sömestr dönemlerinde çocuklarıyla unutulmaz bir tatil yaşamak isteyen misafirler için sunduğu eğlence dolu aktiviteleri ve davet paketleriyle kış döneminde etkileyici atmosferinin ve eşsiz manzarasının keyfini yaşatmaya devam ediyor.

Şehrin karmaşasından kurtulmak ve doğada keyifli zaman geçirmek isteyen misafirler, yeni dönemde Bodrum Karaova’da bulunan Barbaros Farm’ın hobi bahçelerinde zaman geçirirken, zeytin hasadına katılabilir, zeytinyağının yapım aşamalarını yakından izleyebilirler.

Yeni sezonda sanata yakınlığı ile bilinen otelde, Efes Antik Kentine ve Yunan Adalarına düzenlenecek kültür turları, dans etkinlikleri ile Kempinski Hotel Barbaros Bay, Bodrum’un kültür ve sanat alanındaki dinamik buluşma noktalarından biri olmaya devam ediyor.

Sevgililer Günü, yılbaşı paketlerinin yanı sıra bu özel günler için tasarlanan eğlenceli etkinlik ve partilere Bodrum’un ruhu ve dinamizmi eşlik ediyor. Doğa ve spor severlerin de unutulmadığı yeni sezonda otel, misafirleri için doğa yürüyüşü ve doğa kulüpleri iş birliği ile Bodrum’un benzersiz güzellikleri ile bütünleşen keşif programları yanı sıra büyüleyici mavi ile yeşilin buluştuğu alanlarda yoga programları sunuyor.

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.