Forgot Password

ad
X-Yachts X5⁶

X-Yachts X5⁶, “Avrupa’da Yılın Yatı” adayı

Danimarkalı tersanenin amiral gemisi X-Yachts X5⁶, Yılın Avrupalı Yatı ödülleri için yarışma jürisi tarafından finalist seçildi.

X-Power 33C - Seyir

X-Power 33C

Danimarkalı tersane X-Yachts, 40 yıldan uzun süredir saygın yarış/gezi yelkenlileri inşa ediyor, ancak 2021 yılı ilk kez bir motoryatı piyasaya süren tersane için bir dönüm noktası olacak. Motoryat...

X-Yachts X56

X-Yachts Cannes çıkartması

X-Yachts, 7-12 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek Cannes Yachting Festival'de en yeni modeli X56 dahil, dört tekneyle yer alacak.

X-Yachts Gold Cup

Tarz sahibi teknelerin yarışı

1998 yılından bugüne sadece X-Yachts teknelerinin katılımıyla düzenlenem X-Yachts Gold Cup, bu yıl 26-28 Ağustos tarihlerinde, Danimarka'nın Aarhus kentinde, 50 ekip ve 500'ü aşan yarışçının...

X-Yachts X43 MKII

Ödüllü X-Yachts X4³ yenileniyor

X-Yachts'ın 2016 yılında tekne tutkunlarının beğenisine sunduğu “Pure X” serisinin ilk modeli X43, “MK II” versiyonuyla yenileniyor.

X Yachts X56 Seyirde

X-Yachts X5⁶

Niels Jeppesen ve tasarım ekibinin elinden çıkan X-Yachts X56, cazip ve güçlü görünüşlü safkan bir cruiser.

X Yachts - X-Power 33C

X-Yachts’ın ilk motoryat modeli; X-Power 33C

X-Yachts, ilk motoryat modeli X-Power 33C ’nin duyurusunu yaptı. Geniş bir hacim sunacak olan teknenin Ocak 2021’de suya inmesi bekleniyor.

X Yachts X4⁹

X-Yachts X4⁹

Sınırlı mürettebatla kontrol edilebilen X4⁹ iddialı bir yarışçı kimliğine sahip şık bir performans-gezi teknesi.

Yeni ikili X-Yachts X4 & X6

Seksi, modern görünüşlü bir tekne isteyen, ancak öncelikleri seyir yapmak olanlar için tasarlanan X-Yachts’ın yeni ikilisi X4 ve X6’yı test ediyoruz.

Neel Trimarans-Türkiye AD