Forgot Password

ad
X-Yachts X4⁹E

Elektrik tahrikli ilk X-Yachts suya indi

Danimarkalı tersane mevcut modellerinden X-Yachts X4⁹'un özel olarak uyarlanmış bir versiyonu olan yeni X-Yachts X4⁹E, kayda değer bir geliştirme aşaması sonucunda ortaya çıkmış.

X-Yachts’ın tercihi Sunbrella

X-Yachts, ilk sürat teknesi olan 10 metrelik X-Power 33C’yi denizcilerin beğenisine sundu. Danimarkalı üretici bu teknesinde tekstil seçimini Sunbrella®‘dan yana kullandı.

X-Yachts X5⁶

Danimarkalı tersanenin yeni amiral gemisi X-Yachts X5⁶; lüks, stil ve gücü uzun süreli gezilere pratik ve denizci bir yaklaşımla bir araya getiriyor.

X-79 No.1 yeniden hayat buldu

X-Yachts’ın ilk modeli olan X-79’un üretilen ilk teknesi 43 yılın ardından tamamen yenilendi ve ilk günlerine döndü.

X-Yachts - Yeni Motoryat Modelleri

X-Yachts, yeni girdiği motoryat pazarında başarıyla ilerliyor

2021 Ocak ayında ilk motoryat modeli X-Power 33C’nin dünya prömiyerini yapan X-Yachts bu segmentte yeni modeller için çalışmalarını sürdürüyor.

Yeni X-Yachts X4³ suya indirildi

Danimarkalı üretici X-Yachts’ın tepeden tırnağa yeniden tasarladığı modeli Yeni X4³’ün ilk gövdesinin deneme seyri, şirket merkezinin bulunduğu Danimarka Haderslev’de gerçekleştirildi.

x-yachts-x4³

X-Yachts X4³

X-Yachts’ın Pure X serisindeki X43’ün yerine getirdiği X-Yachts X4³ modeli daha uzun arma ve standart olarak donatılan biraz daha uzun cıvadra daha geniş asimetrik ve Code yelkenlerin donatılmasına...

X-Yachts X-Power 33C - Best of Boats ödülleri

X-Power 33C, Best of Boats ödüllerine aday

X-Yachts'ın yeni motoryatı X-Power 33C, Avrupa’nın önemli motorbot ödülleri arasında sayılan Best of Boats'da Yılın En İyi Eğlence teknesi kategorisinde aday gösterildi.

X-Yachts X5⁶

X-Yachts X5⁶, “Avrupa’da Yılın Yatı” adayı

Danimarkalı tersanenin amiral gemisi X-Yachts X5⁶, Yılın Avrupalı Yatı ödülleri için yarışma jürisi tarafından finalist seçildi.

X-Power 33C - Seyir

X-Power 33C

Danimarkalı tersane X-Yachts, 40 yıldan uzun süredir saygın yarış/gezi yelkenlileri inşa ediyor, ancak 2021 yılı ilk kez bir motoryatı piyasaya süren tersane için bir dönüm noktası olacak. Motoryat...

Neel Trimarans-Türkiye AD