Forgot Password

ad
Neel 43 - Seyir testi

Neel 43

Son yıllarda stabilitesi ve süratiyle çok gövdeli tutkunlarının dikkatini çekmeye başaran Fransız tersanenin yeni modeli Neel 43'ü test ettik.

Neel 51 - Seyirde

Neel 51

Neel Trimarans'ın 15.55 metre boyuna sahip, geniş aileler ve charter kullanımı için ideal özellikler barındıran trimaran modeli açıkdenizler ve zorlu okyanus koşullarında bile yüksek yelken...

Neel 65 Evolution – Tanıtım

Joubert-Nivelt Design tarafından tasarlanan Neel 65 Evolution, geniş yaşam alanları ve kolay yelken kullanımıyla geniş aileler ve charter kullanımı için uygun.

Neel 47 - İlk İzlenim

İlk izlenim: Neel 47

İlgi çekici ve yenilikçi yaklaşımıyla dikkat çeken Neel 47, tek gövdeli yelkenli teknelerin iyi yanıt veren kontrolü ve orsa performansıyla katamaranların sunduğu geniş yaşam alanlarına sahip.

Neden trimaran?

Neel Trimarans kurucusu Eric Bruneel, trimaranların diğer tek ve çok gövdeli teknelere göre öne çıkan özelliklerini anlatıyor

Neel 43

Neel 43

Fransız Neel Trimarans’ın yeni başlangıç teknesi Neel 43, yenilikçi dizaynı ve az sayıda mürettebatla bile kolay abranabilir kullanımıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Neel Trimarans - Eric Bruneel Röportajı

Neel-Trimarans kurucusu Eric Bruneel röportajı

Trimaranlar sunduğu geniş alanlar, stabil seyir ve hız sayesinde gezi yatçılığında yeni bir trend olarak dikkat çekiyor. Neel-Trimarans’ın kurucusu Eric Bruneel ile gerçekleştirdiğimiz röportajda...

Neel 51 - Noos

Neel 51 ile yeni bir dünya yarattı

Sürdürülebilir Yelkencilik adına teknelerin tamamen kendine yetebileceğini kanıtlamak isteyen İsviçreli yelkenci ve organik çiftçi Wolf’un ilk teknesi Neel 51’i yeniden yapılandırma hikâyesi.

Neel Trimarans Türkiye'de

Neel-Trimarans Türkiye’de

Danimarkalı X-Yachts’ı Türkiye’de uzun süredir başarıyla temsil eden E-Trend Yatçılık, aldıkları yeni distribütörlükle trimaran dünyasının kapılarını aralıyor.

Neel 45

Neel 45

Neel Trimarans’ın Cannes’da prömiyerini yapacağı yeni modeli Neel 45, Joubert-Nivelt tarafından tasarlanmış ve gelişmiş vakum infüzyon teknolojisiyle üretilmiş.

Neel Trimarans-Türkiye AD