Neel 52

Neel 52

Neel konsepti performans ve fiyat arasında bir denge vaat ederken ayrıca yelken seyrinde tipik bir gezi katamaranından çok tek gövdeliyi andıran bir his ve çok etkileyici süratler sunuyor. Aynı zamanda bu trimaranlar çok geniş yaşam ve güverte alanları sunuyor. Dev boyutlarda birleştirilmiş havuzluk/salon oturma alanı, baş tarafta kuzine veya ana güvertede, ya da gövdelerden birinde master süit düzenlemesiyle 52 orijinal konsepti geliştiriyor.

Altı adede kadar çift kişilik kamaraya ek olarak salon zemini altında büyük bir makine dairesi ve teknik bölme bulunuyor. Yelken planı kolay kontrol edilebilecek şekilde tasarlanmış, ancak daha uzun karbon direk ve tekstil arma opsiyon olarak sunuluyor.

Neel modelleri geçmişte olduğu gibi kolay yelken seyri için çok sade güverte planlarıyla dizayn ediliyor, ancak tersane bir örneği La Rochelle fuarında sergilenecek olan sınırlı sayıda Neel 43 Performance modelinin gelişini duyurdu. Modelde tekstil armalı karbon direk, üst model güverte donanımı ve ağırlığı azaltırken yapısal sağlamlığı arttıran karbon yapısal perdeler kullanılıyor.

TEKNİK ÖZELLİKLER

TAM BOY 15,90m (52ft)
EN 8,80m (28ft 10in)
SU ÇEKİMİ 1,90m
DEPLASMAN 13,5 ton
FİYAT 999 bin Euro (Güncel fiyat için iletişime geçiniz)
İLETİŞİM neel-trimarans.com / info@neel-turkiye.com