Denizin iyileştirici gücü: La Mer

Denizin iyileştirici gücü: La Mer

La Mer’in ikonik nemlendiricisi Crème de la Mer hücre yenileyici özelliğiyle öne çıkıyor. Nemlendiricinin günlük koruma ve onarımı sağlarken cildi sıkılaştırdığı, çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü gözle görülür şekilde azalttığı ve böylelikle daha genç bir cilt görünümü kazanmanıza yardımcı olduğu belirtiliyor.

Zengin içeriklerden oluşan iyileştirici kremi, La Mer’in yaratıcısı Dr. Max Huber’in geliştirmiş. Huber bir laboratuvar kazasında yanıklara maruz kalmış ve bunun ardından 6 bin deney ve 12 yıl süren araştırmalardan sonra hücre yenileyen içeriği keşfetmiş.

La Mer’in tüm içeriklerinde bulunan ve Vancouver sahillerinde, koruma altındaki sulardan elle hasat edilen doğal deniz yosunlarının 3 aylık fermentasyon sürecinin sonunda elde edilen MUCİZE İKSİR™, cildin doğal yenilenmesini destekliyor ve cilde enerji veriyor.

Bu içerik antioksidan güç merkezi olan Misket Limonu Çayı ile destekleniyor. MUCİZE İKSİR™’in ideal tamamlayıcısı olan Misket Limonu Çayı, narenciye meyvesinin en dış kabuğundan antioksidanların kilidini açmak için kullanılan bir aylık yavaş ekstraksiyon sürecinin sonucudur.

Bu zengin ancak hafif nemlendiricinin sırrı, ultra yumuşak Nemlendirici Küreler’de yatıyor. Yosun ile aşılanmış Mucize İksir™ ve Misket Limonu, cilt bariyerini yenileyerek doğal, canlı bir parlaklık ve derinlemesine nemlendirme için bir araya geliyor.

Crème de la Mer’in farklı yaşam tarzlarına uygun farklı dokulardaki kremlerini La Mer satış noktalarından keşfedebilirsiniz.

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.