Ateşli tonlar

Ateşli tonlar

Rado, Captain Cook High-Tech Ceramic Skeleton, içindeki yenilikçi R808 mekanizmayı, kontrastları, ürün uzmanlığını ve incelikli geometrik yapısını sergileyen çarpıcı bir iskelet tasarıma sahip.

Captain Cook ürün serisinin en yeni üyesi, Captain Cook High-Tech Ceramic Skeleton, içindeki yenilikçi R808 mekanizmayı, kontrastları, ürün uzmanlığını ve incelikli geometrik yapısını sergileyen çarpıcı bir iskelet tasarıma sahip. R808, kullanıldığı ürün serilerine mutlak bir koleksiyon parçası havası katan hoş detaylarıyla artık Rado’da “İskelet Tasarım Sanatı” serisinde başrolü oynuyor.

Yeni Captain Cook’un plazma ileri teknoloji seramik kasası, dayanıklı yüzeyi, antrasit tonlarını, ortasında daha açık tonda bağlantılar bulunan uyumlu bir plazma renkli ileri teknoloji seramik bilezikle bir araya getiriyor. Muhteşem mat kaplamalı monoblok kasanın çevresini saran bezel, kasanın ve dış bilezik bağlantılarının tonlarıyla uyumlu.

Oldukça sportif ve şık döner bezel, içindeki sıcak ve parlak pembe altın renkli gösterge halkası, her iki yüzünde yansıma önleyici kaplamaya sahip Saatin diğer tarafında, titanyum kasa arkasında da, mekanizmayı ve ana saat bileşenlerini açık ve net şekilde gösteren bir safir cam bulunuyor. Vidalı kurma kolu, o meşhur Rado markasının çapa sembolünü taşıyor.

Anti-manyetik ve son derece güvenilir bir Nivachron™ balans yayıyla donatılan mekanizma, sıradan üç konumlu ayarlama yerine beş konumda tamamen test edilmiş ve 80 saate varan güç rezervi sağlıyor. Rado’nun tescilli sembolü olan hareketli çapası, geleneksel logosu, isim ve su geçirmezlik derinliği göstergeleri ile birlikte incelikli, hoş bir koyu kırmızı arka plan rengine sahiptir.

Dergimizi Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.