Ayın ürünü: HO Sports yüzde 40 indirimli

Ayın ürünü: HO Sports yüzde 40 indirimli

Eylül ayında “Ayın Ürünü” harika bir sonbahar fırsatıyla geliyor. Eastmarine.com.tr’de Eylül ayı boyunca dünyaca ünlü su oyuncakları markası HO Sports’un ürünleri yüzde 40 indirimli.

Eylül ayında “Ayın Ürünü” kampanyamız harika bir sonbahar fırsatıyla geliyor. Eastmarine.com.tr’de Eylül ayı boyunca dünyaca ünlü su sporları ve su oyuncakları markası HO Sports’un ürünleri yüzde 40 indirimli.

Hem bu sezonun son günlerinde eğlenceyi yaşamak hem de gelecek sezon için hazırlık yapmak isteyenler için kaçırılmaz bir fırsat olan kampanyada bu ay tek bir ürün değil çeşit çeşit ringolar, su kayakları, kneeboard’lar ve SUP’lar indirimde.

“Eastmarine ile Ayın Ürünü” projemiz kapsamında, Motor Boat & Yachting okuyucuları ve takipçilerine özel yüzde 40 indirimli HO Sports ürünleri Eastmarine.com.tr’de sizi bekliyor. Üye olup, seçtiğiniz ürünü sepete ekledikten sonra, “MBYEYL” koduyla, satın alabilirsiniz. Stoklarla sınırlı olan kampanyayı kaçırmayın!

İşte indirime girecek çeşit çeşit üründen birkaçı:

Ho SportsHO Sports Blast Combo – 59 Su Kayağı

HO Blast Combo Su Kayağı’nın geniş genişlikteki yapıları kolay kalkış sağlıyor ve kayakçının ilerlemesine yardımcı oluyor. V-Bottom tasarımıyla birleştirilen Blast Combo sağlam ve eğlenceli. Kayak yapmayı öğrenebilir ve slalom kayağına geçebilirsiniz. Kayak uçlarını bir arada tutan, başlamayı ve öğrenmeyi kolaylaştıran HO Trainer çubuğuyla uyumlu uç eklerine sahip. Blaze ayaklıklar, etrafındaki ekstra dolgu nedeniyle geleneksel at nalı bağlamasından daha rahat. 54,5 kg üzerindeki kayakçılar için uygun. Eylül ayı boyunca 8.269 TL yerine kampanya koduyla 4.961,40 TL.

 

 

 

 

 

HO Sports Dorado – 10.6 Şişme SUP

Hafif tasarımıyla öne çıkan HO Sports Dorado – 10.6 Şişme SUP taşıması kolay bir ürün. Dropstitch yapısıyla aşınmaya dayanıklı malzeme şişirildiğinde oldukça sert bir yapıya kavuşuyor ve söndüğünde kolay kompakt saklama için katlanıyor. 35″ bel genişliği, kürek çekmeyi ve manevra yapmayı kolaylaştırırken benzersiz bir denge sağlıyor. Üstündeki yumuşak marin EVA katmanı, uzun yolculuklar için rahatlık sunuyor. Çıkarılabilir merkez fini hiçbir alet gerektirmeden yerine kayıyor. Ayarlanabilir üç parçaya ayrılabilen küreği, tokalı taşıma kayışı, el pompası ve taşıma çantasıyla birlikte geliyor. Eylül ayı boyunca 28.698 TL yerine MBYEYL koduyla 17.218,8 TL.

 

 

 

 

 

HO Sports Sunset 2 Ringo

İki kişilik HO Sports Glide 2 Ringo eğlence için birebir. Shoftshell teknolojisiyle kaplı üst kapama, aşınmaya dayanıklı ve geleneksel naylonlar gibi güneşe maruz kalınca dokunulduğunda yanma yapmıyor. HO hızlı bağlantı çeki takma sistemi kullanım kolaylığı sunuyor. Hızlı ve kolay şişirme/söndürme için Boston walflere sahip. Eylül ayı boyunca 16.824 TL yerine kampanya koduyla 10.094,4 TL.

 

 

 

 

 

 

HO Sports Electron Kneeboard

HO Sports, Electron Kneeboard, yüksek performanslı  tasarımıyla öne çıkıyor. Maksimum kontrol sağlamanıza olanak sunuyor. Rahat sürüş için büyük ortez dizliklere sahip. Powerlock tek kilitli diz kayışına sahip. Eylül ayı boyunca 16.309 TL yerine MBYEYL koduyla 9.785,4 TL.

Ve çok daha fazlası için Eastmarine.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dergimizi Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.