Azimut sahipleri Bodrum’da buluştu

Azimut sahipleri Bodrum’da buluştu

Bu yıl beşinci kez düzenlenen ve geleneksel hale gelen Azimut Yachts Summer Wave buluşması, 1 Eylül’de Caresse Bodrum – Barbarossa Restaurant’da düzenlendi.

Bu yıl beşinci kez düzenlenen ve geleneksel hale gelen Azimut Yachts Summer Wave buluşması, 1 Eylül’de Caresse Bodrum – Barbarossa Restaurant’da düzenlendi. Azimut Yachts Türkiye temsilcisi Karina Marine Group ev sahipliğinde gerçekleşen ve Azimut Yachts sahiplerinin tekneleriyle katıldığı buluşmaya, Azimut Yachts Avrupa Bölge Satış Müdürü Carlo Forcherio da katıldı.

Karina Marine Group ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliğe Azimut Yachts sahipleri kendi tekneleriyle katıldılar.
Karina Marine Group ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliğe Azimut Yachts sahipleri kendi tekneleriyle katıldılar.

 

By The Sea ekibi tarafından hazırlanan ve Azimut teknelerinden ilham alan kokteyllerle başlayan etkinlik, Barbarossa Restaurant’daki lezzetli menüyle devam etti. Yunan müzikleri eşliğindeki gecede konuşma yapan Karina Marine Group Genel Müdürü Murat Soydaş, tekne ve deniz tutkunlarıyla bir arada olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Carlo Forcherio ise “Azimut Yachts ailesinin bir parçası olma zevkini paylaştığımız dostlarımızla bir arada olmaktan çok mutluyuz. Karina ile yedi yıl önce başlayan başarılı işbirliğimizi önümüzdeki yıllarda Türkiye’de daha da büyüyerek devam ettireceğiz” dedi.

Azimut sahipleri arasında yeni dostlukların da kurulduğu gecede sahne alan Gallis Galey, davetlilere çok keyifli anlar yaşattı.

 

 

Dergimizi Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.