Ayın ürünü: Eastmarine Şişme Stand-Up Paddle

Ayın ürünü: Eastmarine Şişme Stand-Up Paddle

Eastmarine ile Ayın Ürünü’nde mayıs ayı ürünümüz, deniz sezonu açılırken en ihtiyacınız olacak su oyuncaklarından Eastmarine Şişme Stand-Up Paddle!

Denizde eğlenceyi yaşamak ve keyifli zamanlar geçirmek için birebir olan Şişme SUP’ı kolayca şişirip kullanabilir, 13kg ağırlığı ve taşıma çantasıyla her yere rahatça götürebilirsiniz.

Bu şişme SUP’un en dikkat çekici özelliklerinden birisi de tüm ekipmanlarıyla birlikte sunulması. Taşıma çantası içerisinde teleskopik kürek, ayak bağlama kayışı, daha süratli bir seyir sağlayan üç adet fin, acil durumlarda hemen müdahale edebilmeniz için tamir kiti ve şişirme pompası yer alıyor.

150kg’ye kadar taşıma kapasitesine sahip olan SUP’ın boyu 330cm, eni 75cm ve kalınlığı ise 15cm. Eastmarine Şişme SUP’ın California gün batımından Hawaii havasına kadar herkesin zevkine uygun beş farklı deseni bulunuyor.

“Eastmarine ile Ayın Ürünü” projemiz kapsamında, Eastmarine Şişme SUP’ı “MBYMYS” kodunu kullanarak 12.767 TL yerine 6.999 TL’ye, eastmarine.com.tr’ye üye olarak, satın alabilirsiniz. Mayıs ayı boyuncu sürecek, stoklarla sınırlı olan kampanyayı kaçırmayın! eastmarine.com.tr