Setur Kalamış & Fenerbahçe için özel fırsatlar

Setur Kalamış & Fenerbahçe için özel fırsatlar

Setur Marinaları, Kalamış & Fenerbahçe için özel hazırladığı kampanyalarıyla farklı fırsatlar sunuyor. 

Setur Marinaları, tüm marinalarında uygulanan kampanyalarına ek olarak Kalamış & Fenerbahçe için farklı avantajlar da sunuyor.  Kalamış & Fenerbahçe’ye yıllık sözleşmeyle bağlananlar her bir Setur Marinası’nda 30 gün, toplamda 270 gün ücretsiz konaklama yapılabiliyor. Ayrıca bağlama sözleşmesinde indirimler her yıl için yüzde 2’den başlıyor. 10 yıl için yüzde 20, 11 yıl ve sonrasında yüzde 25 indirim fırsatları da sunuluyor.

Setur Kalamış & Fenerbahçe Marina’nın halihazırdaki misafirleri, yıllık sözleşme yapmak amacıyla getirecekleri her bir arkadaşı ve kendisi için 30’ar gün ücretsiz konaklama da kazanıyor. 

Yıllık sözleşmelerde sıfır tekne sahiplerine yüzde 10 indirim uygulanıyor. Ücretsiz kara park, çekme ve atma hizmeti de sunan marina, mevcut müşterileri için 1 Mart 2021’de tekneyi denize indirmek kaydıyla geçerli olan yüzde 40 kara park indirimi de sunuyor. 

Küçük teknelere özel

Setur Marinaları’nın küçük teknelerin bağlanabildiği Kalamış’a özel bir başka kampanyası da bulunuyor. Yıllık sözleşmelerde geçerli olacak bağlama fiyatları 5,5 metreye kadar olan teknelerde 11 bin 750 TL, 6,5 metreye kadar olan teknelerde 15 bin 500 TL olarak belirlendi. Bu fiyatlar 31 Mart 2021’e kadar yapılacak sözleşmeler için uygulanacak. 

Aynı zamanda yıllık bağlama sözleşmesi yapıldığında her bir Setur Marinası’nda 30 gün olmak üzere ücretsiz konaklama avantajıyla yıl boyunca toplam 270 gün ücretsiz konaklama fırsatından da yararlanılabiliyor. seturmarinas.com