Setur müşteri memnuniyetinde birinci

Setur müşteri memnuniyetinde birinci

Müşteri memnuniyetinde bu yıl da birinci seçilerek üst üste üçüncü kez turizm sektörü birincisi olan Setur, müşteri deneyimini ve memnuniyetini üst seviyeye çıkarmak için online satış kanallarını yeniledi.

Koç Topluluğu şirketlerinden olan Setur, müşteri memnuniyetinde bu yıl da birinci seçilerek üst üste üçüncü kez turizm sektörü birincisi oldu. Setur, müşteri deneyimini ve memnuniyetini her alanda üst seviyeye çıkarmak adına online satış kanallarını yeniledi.

Müşteri memnuniyetinde sektör birinciliği, bağımsız araştırma şirketi SIA Insight’ın Eylül-Ekim 2022 döneminde 1.507 katılımcı ile, kantitatif araştırma yöntemleri kullanılarak dokuz turizm acentesi üzerinden değerlendirilen müşteri memnuniyet araştırmasının toplam memnuniyet endeksi sonucuna göre belli oldu. Setur, 2020 yılından bu yana üç yıldır müşteri memnuniyetinde kesintisiz lider konumda yer alıyor.

Yenilenen Setur.com.tr ve Setur mobil uygulaması, kullanıcı dostu arayüz tasarımları, Setur’un sunduğu tüm hizmetlere kolay ve hızlı erişim imkanlarıyla, seyahatin önündeki engelleri kaldırmaya devam ediyor.

Kullanıcı içgörülerinden yola çıkılarak tasarlanan, daha sade tasarımlara sahip ve daha hızlı işleme olanak tanıyan Setur.com.tr ve Setur mobil uygulaması, gelişmiş filtreleme özellikleriyle kullanıcıların, planladıkları seyahate dair tüm seçenekleri görmelerine ve incelemelerine imkan tanıyor.

Kullanıcılar, harita görüntüleme ve fotoğraflarla destekli bir şekilde diledikleri oteli seçebiliyor, kendileri için uygun tarihleri ve oda tipini belirleyebiliyor. İlgili otele dair uygunluğun olmadığı durumlarda kontenjan talep edebiliyor ya da otelin uygun olduğu tarihleri görüntüleyerek rezervasyonlarını gerçekleştirebiliyor.

“Seyahat Planlama” özelliği, tek bir ekran üzerinde uçak bileti, transfer ve otel rezervasyonu gibi hizmetlerin kolayca satın alımına olanak tanıyor. Kullanıcılar, paylaşma özelliği ile beğendikleri, konaklamayı düşündükleri ya da deneyimledikleri otelleri kolaylıkla sevdikleriyle paylaşabiliyor. Ayrıca, geçmiş ve gelecek tüm rezervasyonlarını “Profil” sekmesi içerisinde görüntüleyebiliyor.

Setur.com.tr ve Setur mobil uygulaması ödeme seçenekleriyle de ön plana çıkıyor. Kullanıcılar, birden fazla kredi kartı ile ödeme kolaylığının yanı sıra banka ve kredi kartında biriken puanlarla da ödeme yapabiliyor, mobil ödeme seçeneklerinden de yararlanabiliyor.

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.