Denizci yılbaşı hediyeleri

Denizci yılbaşı hediyeleri

Denizci sevdiklerinize yılbaşı hediyesi arıyor veya kendinizi yeni yılda şımartmak istiyorsanız, sizler için pek çok farklı, şık, kullanışlı denizci yılbaşı hediyeleri seçtik.

Telefonunuzdaki Riva – Riva Boutique Telefon Kılıfı

La Dolce Vita tadını çıkarmak için bir Riva bütçesine ihtiyacınız yok. Riva Boutique, kitaplardan tabaklara, giysi ve mobilyalara kadar bir dizi güzel aksesuar satıyor. Ancak telefon kılıfı aralarında en dikkat çekeni. Zarif akçaağaç kaplamalar ve doğal balmumu kaplamayla maundan yapılmış, doğrudan bir Aquarama’nın ön güvertesinden alınmış gibi görünüyor ve hissediliyor. Saten metal Riva logosu ve klasik aquamarin kenar seçeneği ile donatılmış bu ürün, aynı zamanda çok şık bir Riva sunum kutusuyla birlikte geliyor.

 

 

 

Çok yönlü – Garmin Marq Captain Gen 2 Saat

AMOLED dokunmatik ekrana sahip titanyumdan yapılmış, hız, mesafe, sanal başlangıç çizgisi ve denize adam düştü işlevlerine sahip, Garmin Marq Captain Gen 2 saat, TopoActive haritalarla önceden yüklenmiş olarak, hayati navigasyon verileri için Garmin çizicinizle eşleşebiliyor. Ayrıca iki yönlü iletişim ve SOS işlevi için inReach® uydu iletişim cihazınıza bağlanabiliyor.

 

 

 

 

Net görüş için – Rudy Project Spinair 57 Güneş Gözlüğü

Suyun yüzeyinden seken düşük seviyeli güneş için en iyi çözüm, iyi bir çift polarize deniz güneş gözlüğünün temiz, parlamayan kontrastıdır. Ancak polarize bir merceğin LCD ekranlarınızı nasıl okunaksız hale getirdiğini hiç fark ettiniz mi? Rudy Project’in ödüllü Polar 3FX HDR gözlük serisinden Rudy Project Spinair 57 güneş gözlüğü sayesinde bu sorun çözülmüş. Bu gözlükler, yansıyan ışığın etkisini azaltarak daha net görmenizi sağlar ve kırılan ışık rüzgarın savurduğu nem, yağmur veya sis yoluyla filtrelendiğinde çok daha fazla netlik sağlar. Ayarlanabilir şakak uçları ve kauçuk burun yastıkları, 50 knot’luk rüzgarlarda onları rahatça yerinde tutar.

 

Tam olması gerektiği gibi – Myerchin Captain Pro Rigging bıçak

Harika bir deniz bıçağının küçük, korozyona dayanıklı, güçlü yapılı ve taşıması rahat olması gerekir. Tek elle kolayca açılabilmesi ve bükülmeden veya kırılmadan hızlı kesilebilmesi gerekir. Arkasında düz, tırtıklı bir yüzeye sahip tırtıklı bir kenar en iyi sonucu verir ve bu güzel Myerchin Captain Pro Rigging bıçağının sunduğu şey tam olarak bu. Katlanır bir marlinspike (düğümleri çözmek için), bir pranga anahtarı ve yaysız bir kilitleme mekanizması içeriyor.

 

 

 

 

Suya, toza, kire dayanıklı – JBL Charge 5

JBL’nin Charge 5 taşınabilir bluetooth hoparlörü, boyutuna ve fiyatına göre orantısız bir ses kalitesi sunuyor. Kompakt şarap şişesi boyutlarına ve 1 kg’lık mütevazi ağırlığa sahip olan pratik ürün, 20 saat kesintisiz müzik çalabiliyor. Telefonunuz için bir şarj bağlantı noktasına sahip olan ürünü suya düşürürseniz, IP67 derecesi sayesinde kurtarmak için herhangi bir hasar görmeden önce en az yarım saatiniz olur. Kuma, toza ve kire karşı dayanıklı olan hoparlörden istediğiniz kadarını birbirine bağlayabilirsiniz. Kısacası ev, bahçe, tekne ve plaj için tek bir müzik çözümü istiyorsanız, bu harika bir set.

 

 

Dalmanın yeni şekli – Scubajet Pro Scooter

Yeni Scubajet Pro’nun modüler yaklaşımı sayesinde sualtı scooter’larının çok yönlülüğü başka bir seviyeye ulaştı. Daha yüksek hızlar için motor gücünü ikiye katlayabiliyorsunuz. Daha uzun çalışma süreleri için tüp uzunluğunu ve pil kapasitesini artırabiliyorsunuz. 1.500 lümenlik bir el feneriyle bir burun konisi bile ekleyebiliyorsunuz. Başlangıçta bir dalış scooter’ı olarak tasarlanan jet ünitesini kano ve paddleboard gibi su üstü oyuncaklar için elektrik motoru olarak da kullanabilirsiniz. Hafif, hızlı ve güzel tasarımlı giriş seviyesi model aynı zamanda havayolu kurallarıyla da uyumlu olduğu için tatile de götürebilirsiniz.

 

 

MBY Aboneliği

15. yılını kutlayan dergimiz, Motor Boat & Yachting; Avrupa’nın en çok satan yat dergisi Motor Boat & Yachting İngiltere’nin tekne testlerindeki uzmanlığıyla; dünyanın en çok okunan yelken dergisi Yachting World’ün bilgi birikimini, zengin bir yerli içerikle bir araya getiriyor. Deniz tutkunu sevdikleriniz, çizim masasından suya inen tekneleri, teknolojik gelişmeleri, yarış haberlerini ve mavi dünyadan yaşam deneyimlerini hiç kaçırmadan takip edebilsinler diye dergimizin aboneliğini hediye edebilirsiniz. Ayrıca dijital kanallardan abone olursanız dergimize her yerden ulaşabilirsiniz. 0 (216) 222 29 13

 

 

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.