CNR Avrasya Boat Show başlıyor

CNR Avrasya Boat Show başlıyor

17-24 Aralık 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek CNR Avrasya Boat Show, 16. kez deniz severlerle buluşmaya hazırlanıyor.

CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından organize edilen 16. Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı – CNR Avrasya Boat Show, 17 – 24 Aralık 2022 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde denizle bütünleşmek isteyen ziyaretçilerine kapılarını açıyor.

Denizcilik sektöründe özel ve dikkat çekici ürünlerinin sergileneceği CNR Avrasya Boat Show, 1500 üzerinde markanın 3500’den fazla deniz aracını, dünyanın dört bir yanından gelen deniz meraklıları ile bir araya getirecek.

Mega yatlardan teknelere, yelkenlilerden şişme botlara kadar farklı araçların yer alacağı fuarda, 1000 lira ile 100 milyon lira arasında her bütçeye uygun araç denizle bütünleşmek isteyen ziyaretçilerini bekliyor.

Denizcilik sektörüne dair her şeyin yer alacağı fuarda ithal ve yerli üretim megayat, yelkenli, motoryat markaları, tekne imalatı ekipmanları, her türlü tekne aksesuarları, şişme bot, iç ve dıştan takma motor markaları, yelken kulüpleri, eğitim kurumları, charter ve broker firmaları, marinalar ve konsepte uygun giysi üreticileri son teknoloji ürünlerini sergileyecek.

CNR Avrasya Boat Show’un, 85 bin metrekarelik alanında ekipmanlar, aksesuarlar, su sporları ve balıkçılığa dair birçok ürün de görücüye çıkacak.

Ücretsiz online fuar davetiyesi için tıklayın.

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.