MAST Marine Saloon Trade başlıyor

MAST Marine Saloon Trade başlıyor

MAST Marine Saloon Trade, Tekne, Tekne Ekipmanları ve Deniz Aksesuarları Fuarı, 28 Mart-02 Nisan tarihleri arasında fuarizmir’de gerçekleştirecek.

15 yıldan uzun süredir Boat Show organizasyonu yapan ED Fuarcılık ve Türkiye’nin en köklü fuar firmalarından İZFAŞ, MAST İzmir Fuarı’nda güçlerini birleştirdi. ED Fuarcılık ve İZFAŞ, Türkiye’nin en yeni fuar alanında Tekne, Tekne Ekipmanları ve Aksesuar Fuarı’nı yapmak için hazırlanıyor.

28 Mart- 02 Nisan 2023 tarihleri arasında, İzmir’de, kara fuarı buluşması için sektör bir araya gelecek. Dünyaca ünlü tekne markaları, sektörün en büyük yerli üretici tekne firmaları, ekipman ve aksesuar firmaları, MAST Marine Saloon Trade’de yer alacak. İzmir’in sektördeki konumunu güçlendirmeyi de amaçlayan fuar, geniş bir yelpazeyle ürün çeşitliliğini ziyaretçilerine sunacak.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in, İzmir’i Türkiye’de fuarcılığın başkenti yapma ve dünya fuarcılığında ön plana çıkarma vizyonu doğrultusunda çalışan İZFAŞ, şehre yeni fuarlar kazandırmaya devam ediyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde yapılacak fuara ülkenin her yerinden üreticiler ve temsilciler katılacak.

Yat ve Tekne Endüstrisi Derneği (YATED) ile İzmir Tekne ve Yat İmalatçıları Dayanışma Derneği’nin (TEKİMDER) de destekçileri arasında yer aldığı fuarda; motoryat, yelkenli, şişme bot ve tekneler, sürat teknesi, dıştan takma motor, ana makine, tekne elektroniği gibi tekne ekipman ve aksesuarları, su sporları ekipmanları, dalış malzemeleri, balıkçılık malzemeleri gibi ürünler sergilenecek. Bu alanda faaliyet gösteren firmaların yanı sıra dernek ve resmi kurumlar, acenteler, eğitim veren kuruluşlar da katılımcılar arasında yer alacak.

MAST  Tekne, Tekne Ekipmanları ve Deniz Aksesuarları Fuarı; katılımcıları, yerli ve yabancı profesyonel ziyaretçileri, yenilikleri ve etkinlikleriyle sektöre yeni ufuklar açacak. B2B görüşmeleri, alım heyeti ve profesyonel ziyaretçileriyle ticari anlaşmalara zemin hazırlayacak fuar, yeni işbirlikleri kurmanın yanı sıra sektörün yıllık ticaret hedeflerine ulaşmasına, iş hacmini artırmasına ve ihracatı büyütmesine katkı sağlayacak. Fuarla ortaya çıkan potansiyel ile sektörün büyümesi, uzun vadede İzmir ekonomisine, turizme ve yeni yatırım olanaklarının ortaya çıkmasına olanak sağlayacak.

MAST Marine Saloon Trade 28 Mart açılış gününde sadece, protokol, basın, katılımcı firmaların özel davetlilerini ağırlarken, 29 Mart’tan itibaren tüm ziyaretçilere açık olacak. Fuar 29 Mart-2 Nisan arasında saat 10.00-18.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Dergimizi Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.