Saxdor 400 GT

Saxdor 400 GT

Saxdor, şimdiye kadarki en gelişmiş modelinin çizimlerini yayınladı. Yepyeni Saxdor 400 GT, her iki taraftaki bir çift büyük açılır pencereleri, katlanır arka kapıları ve çift sunroofu sayesinde hem tamamen kapalı kabinli hem de açık sportsboat’un en iyi unsurlarını bir araya getiriyor.

Bu çok yönlü kombinasyon, alıcıların koşullar izin verdiğinde, açık bir teknenin hissinden ve heyecanından ödün vermeden tamamen kapalı bir kaptan köşkünün sıcaklığının (veya klimalı serinliğinin) keyfini çıkarmasını sağlayacak. Bu yeni düzenlemenin o kadar etkili olduğu söyleniyor ki Saxdor, çizimleri geçen mayısta yayınlanan ayrı
bir 400 GTC kabin versiyonunun planlarını rafa kaldırdı ve şimdi tamamen açık bir GTO modelinin geliştirilmesine devam edip etmeyeceğini gözden geçiriyor.

Tüm bu ana güverte eğlence alanına ek olarak, alt güvertenin ön ucunda, her ikisi de 6ft’ten fazla tavan yüksekliğine sahip bir çift kişilik kamara ve ayrı bir banyo bulunuyor. Ayrıca merdivenlerin altında çocuk için bir kamara ve kokpit kanepesinden erişilen bir orta büyüklükte kamara seçeneği de sunuluyor.

Standart donanım olan çift 300hp Mercury V8 dıştan takmalı motorlar, 400GT’ye 40 knot’tan fazla bir azami sürat vermesi bekleniyor.
İletişim: saxdorturkey.com