Sunbrella’dan yeni işbirliği

Sunbrella’dan yeni işbirliği

Marin koleksiyonlarıyla tekne kullanıcılarına konforlu ürünler sunan Sunbrella, katamaran pazarının önde gelen üreticilerinden Lagoon ile yeni yelkenli Sixty 5 modeli için işbirliği yaptı. “Connect” adı verilen ve Sixty 5 için özel tasarlanan konseptte zarif çizgiler, parlak canlı renkler tercih edilmiş. Konfor ve ergonominin ön planda tutulduğu tasarımlarda Sunbrella; kanepe, minder ve örtüler aracılığıyla her alana özel bir kimlik rengi belirlemiş. Zengin renk çeşitliliğiyle tüm mekânlarda kullanılan renk bantları ya da biyeler aracılığıyla kontrastlar oluşturularak tasarımlar güçlendirilmiş ve dokulara vurgu yapılmış. Konsepte Sixty 5’in performansını ve teknik niteliklerini destekleyecek, seyir enerjisini artıracak ışıltılı ve canlı renkler tüm iç ve dış mekanlarda göze çarpıyor.


Connect’te oturma ve yemek odası gibi ortak alanlar beyaz, kumlu bir plaj tarzında açık tonlara sahipken, yemek yemek için neşeli ve samimi bir atmosfer yaratmak amacıyla mutfakta canlı, farklı renk tonları tercih edilmiş. Keşfedilmemiş ufka ithafen master kamara ise ağırlıklı olarak mavi tonlarla dekore edilirken misafir kamaralarında davetkâr bej ve zarif tonlara yer verilmiş.
İLETİŞİM: sunbrella.com

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.