Türkiye’nin en büyük şişme bot showroom’u: BOTEPA

Türkiye’nin en büyük şişme bot showroom’u: BOTEPA

Sektörde 22 yıllık tecrübesiyle sert tabanlı şişme bot, dıştan takma deniz motorları ve jet-skilerin satış ve pazarlaması alanında uzmanlaşan BOTEPA by Lahur Marine, Türkiye’nin en büyük bot showroomunu geçtiğimiz ay İzmir-Karşıyaka’da açtı.

2 bin 500m2’lik showroom, sektörde bir ilki temsil ediyor. Beş farklı markanın onlarca farklı modelinin bir araya getirildiği showroom, geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Konusunda uzman personeliyle kullanıcılara en doğru bilgiyi vermeyi amaçlayan BOTEPA’da pek çok bot modelinin karşılaştırması da yapılabiliyor.

Dıştan takma deniz motoru pazarında Mercury, Suzuki ve Tohatsu gibi sektörün en çok tercih edilen markalarının Ege bölgesi bayisi olan BOTEPA, son yıllarda yaptığı atılımla jet-ski denildiğinde akla ilk gelen markalardan Sea-Doo’nun da bayiliğini alarak ürün gamını genişletti.

2 bin 500m2’lik showroom, sektörde bir ilki temsil ediyor.
2 bin 500m2’lik showroom, sektörde bir ilki temsil ediyor.

2002 yılında denizcilik ve yat malzemeleri sektöründe eksiksiz hizmet verme misyonuyla yola çıkan Lahur Marine, 22 yıldır sektördeki varlığını başarıyla sürdürüyor. Türkiye’nin en çok tercih edilen denizcilik e-ticaret siteleri arasında yer alan denizdukkani.com’un da kurucusu olan Lahur Marine, BOTEPA markası altında Zodiac Nautic, AB Inflatables, Aquaforza, Porvaletti, Zojirushi gibi önemli bot markalarının Türkiye’de yıllardır temsilciliğini başarıyla sürdürüyor.

İletişim: botepa.com