Viaport Marina 5’inci yaşını kutluyor

Viaport Marina 5’inci yaşını kutluyor

Viaport Marina

2015 yılında kurulan Viaport Marina, beşinci yılına özel hazırladığı hediyelerle yıl dönümünü kutluyor.

Via Properties tarafından 2015 Mayıs ayında hayata geçirilen Viaport Marina, bu yıl beşinci yaşını kutluyor. Her zaman kaliteli marina hizmeti sunmayı kendine ilke edinen Viaport Marina, yıldönümü kutlamaları dolayısıyla çekilişle tekne sahiplerine farklı hediyeler veriyor. Çekiliş kapsamında 5 tekne Viaport Marina doğum günü kutlamasısahibine 12 ay bedelsiz bağlama hizmeti, 5 tekne sahibine 12 ay kampanyalı fiyat üzerinden yüzde 50 indirim ve 5 tekne sahibine ise 12 ay kampanyalı fiyat üzerinden yüzde 20 indirim imkanı sağlanıyor.
Denizde 700, karada ise 100 tekne kapasitesine sahip marinada 75 ve 300 ton kapasiteli iki vinç ile çekme atma hizmeti veriliyor. Müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışına sahip olan Viaport Marina, hizmet vermeye başladığı günden bu yana hiçbir fiyat artışı yapmayarak, aksine kur artışına rağmen yaptığı indirimlerle tekne sahiplerinin her koşulda yanında olmaya çalışıyor.

MERKEZİ KONUMDA

Konumu itibariyle İstanbul’da birçok noktaya yakınlığıyla Viaport Marina, nitelikli bakım onarım işlerinin yapıldığı, en çok talep gören bir merkez konumun yer alıyor. Ayrıca marinada teknenize ait bütün ihtiyaçlarınızı bulabileceğiniz yat market ve dünyanın farklı markalarına ait distribütör ofisleri ve servisleri de çekek sahasında hizmet sunuyor

Marinada tekne sahipleri için ayrılmış özel otopark alanları, yüksek hızlı ve sınırsız kablosuz internet, sadece tekne sahiplerinin kullanımına açık çamaşırhane, bebek bakım odası ve engelli tuvaletleri gibi hizmet alanlarını kapsayan birçok farklı ünite bulunuyor.

Kampanya ile ilgili bilgi almak için:
Tel: 0216 560 18 42 / www.viaportmarina.com