VisionF 80 Multihulls Adayı

VisionF 80 Multihulls Adayı

VisionF Yatçılık’ın power katamaran segmentindeki ilk üretimi VisionF 80, Multihull Of The Year 2022 Multiyachts kategorisinde beş adaydan biri oldu.

Multihulls World dergisi, sektördeki en iyi yeni çok gövdeli tekneler için beş yıldır “Multihull Of The Year” ödülünü düzenliyor. Tekneler toplam yedi kategoride oylanıyor ve dergi okurlarının oylarıyla kazanan belirleniyor.

2018 yılında kurulan VisionF Yatçılık firmasının ilk teknesi VisionF 80 de bu yıl Multihull Of The Year 2022’de Multiyachts kategorisinde aday olan teknelerden oldu. Global markalar ile rekabete girişen yerli üretim VisionF 80’e multihulls-world.com üzerinden oy vermek için Multiyachts başlığı altından VisionF 80’i seçmek ve oyların geçerli sayılabilmesi için toplamda yedi kategorinin her birinden bir tekne belirlemek gerekiyor.

Bağlandığı her marinada benzersiz tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken VisionF 80, 55 metrekarelik salonu, üç misafir kamarası, bir master kamara, iki mürettebat kamarası ile geniş ve konforlu yaşam alanları sunuyor.

İletişim: visionf.com