Yalıkavak Marina yeni bir zafer peşinde

Yalıkavak Marina yeni bir zafer peşinde

Yalıkavak Marina "Süper Yatlar için En İyi Marina" unvanı için yarışıyor.

Yalıkavak Marina, The Yacht Harbour Association’ın düzenlediği dünyanın en ünlü limanlarının birarada bulunduğu global oylamada “Süper Yatlar için En İyi Marina” unvanı için yarışıyor.

İngiliz The Yacht Harbour Association (TYHA) tarafından verilen 5 Altın Çapa’ya sahip ve Superyacht Marina of the Year 2018 ödülleri bulunan Yalıkavak Marina’ya web ortamında global oylamada destek vermek mümkün. www.which-marina.com/marina-awards adresinden Yalıkavak Marina’yı seçerek oy kullanabilirsiniz.

Yalıkavak Marina ‘ya destek vermek ve oylamaya katılmak için ise mutlaka bir yat sahibi olmak gerekli değil. Oylama sırasında sizden yat ismini vermeniz istenecektir, ancak herhangi bir ismi seçebilir veya sadece “ikamet eden” yazabilir ve Yalıkavak Marina hakkında en çok beğendiğiniz şeyleri yorum kısmında anlatabilirsiniz.

Yalıkavak Marina, 140 metreye kadar olan tüm süper ve mega yatları ağırlıyor. 2010’dan beri giyim, mücevher, takı, Türk ve dünya mutfağı sunan gurme restoranların içerisinde bulunduğu dünyanın önde gelen 106 markasına ev sahipliği yapan marinada ayrıca mavi bayrağa sahip plajlar da bulunuyor.