Adı gibi doğal; Akana Cennet Koyu

Adı gibi doğal; Akana Cennet Koyu

Bodrum Cennet Koyu’nda Temmuz’da kapılarını açmaya hazırlanan Akana Cennet Koyu Bodrum, masalsı ve lüks bir tatil deneyimi yaşamaya davet ediyor.

Akana Cennet Koyu Bodrum, Temmuz ayında misafirlerini ağırlamaya başlayacak. Otel, manzarası ve gözlerden uzak konumuyla, hem dinlenmek hem de yazın tadını çıkarmak isteyenler için tasarlanmış. Otelde özenle tasarlanmış 23 oda ve iki suit bulunuyor.

Türk mitolojisine göre; su dışında henüz hiçbir şey yaratılmamışken, sonsuz sulardan çıkarak, hayatın başlangıcına dair ne varsa hepsine ruh veren ve böylece yaşam döngüsünü başlatan Ak Ana’dan ilhamla ismi seçilen otelin, adı gibi tasarımı da doğadan ilham alınarak oluşturulmuş.

Doğanın özgürlüğünden esinlenen ahşap, hasır ve doğal kumaşların ön planda olduğu bohem stil, çağdaş ve minimal bir anlayışla birleşmiş. Gün batımıyla birlikte kaliteli müzik ve gurme lezzetlerin yer aldığı Akana Restoran, başta Akdeniz Mutfağı olmak üzere dünya mutfağı lezzetleri sunacak.

Otelin mimarisi de hem Bodrum’un doğası hem de mitolojinin masalsı atmosferinden esinlenerek oluşturulmuş. Bodrum’un en büyük şirketlerinden Çağdaş Holding tarafından yapılan otelin mimari projesi CDW (Contemporary Design Works) tarafından tasarlanmış ve 7 bin metrekarelik bir alanda konumlandırılmış.

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.