Atak S20 suya indi

Atak S20 suya indi

2017 yılında tekne sektörüne giren Atak Yachts, ürettiği ilk modeli P35 ile dikkatleri üzerine çekmişti. Firma, 2021 yılında ise daha ulaşılabilir bir tekne mottosuyla T28 Cruiser modelini kullanıcılarla buluşturdu ve model hem Türkiye’de hem de özellikle Asya ülkelerinde büyük ilgi gördü.

Yeni modeller geliştirmek adına tasarım ve mühendislik çalışmalarını sürdüren Atak Yachts, bir yıllık hazırlığın sonunda günlük gezi ve megayatlar için yardımcı tekne olarak kullanılabilen yeni modeli Atak S20’nin ilk gövdesini şubat ayında suya indirdi.

6,20 metre boy ve 2,50 metre enindeki Atak S20’nin gövdesi yüksek kaliteli polyester kullanılarak üretildi. Modelin kıç ve baş havuzluğunda oturma alanları istenildiğinde ek minderlerle birlikte geniş güneşlenme alanlarına dönüştürülebiliyor. Teknenin üst kısmında bulunan hardtop güneşli havalarda etkili bir koruma sağlarken güneş paneli opsiyonuyla sahilden elektrik almadan kullanım imkânı sunuyor. S20 modeli, 100hp dıştan takma makineyle 30 knot üzerinde seyir süratine ulaşabiliyor.

İletişim: atakyachts.com