Ayın ürünü: Relax Seat Katlanır Minder

Ayın ürünü: Relax Seat Katlanır Minder

Eastmarine Relax Seat Katlanır MinderAğustos ayında “Eastmarine ile Ayın Ürünü”, Relax Seat Katlanır Minder. Minderi istediğiniz yere, istediğiniz zemine kolaylıkla yerleştirebilir, kaymaz alt tabanı sayesinde denge problemi yaşamadan kullanabilirsiniz.

Sunbrella kumaşıyla bu katlanır minder solmaz, anti-bakteriyel ve su itici özelliğe sahip. Metal iskeleti galvaniz karbon alaşımından oluşuyor. Altı farklı renk seçeneği bulunan katlanır minder, 14 farklı pozisyon ayarı sunuyor. Bu sayede nasıl rahat oturmak isterseniz öyle ayarlayabiliyorsunuz.

100 x 48 x 8 cm ölçülerinde olan ürün, taşıma askısı sayesinde kolayca taşınabiliyor. Sadece 3.5kg ağırlığında olması her yere yanınızda götürmenize olanak sağlıyor. Bu sayede teknede, plajda, balkonda her yerde başka bir desteğe ihtiyaç duymadan oturabiliyorsunuz.

“Ayın Ürünü” projemiz kapsamında, Eastmarine Relax Seat Katlanır Minder, Motor Boat & Yachting okuyucuları ve takipçilerine çok özel bir fiyatla geliyor. Standart modelde geçerli olan yüzde 40 indirimle, minderler 4.500 TL yerine 2.700 TL. Ürünü eastmarine.com.tr’ye üye olup sepete ekledikten sonra, “MBYAGS” koduyla satın alabilirsiniz. Bir müşteri en fazla 2 indirimli ürün satın alabilir.

Stoklarla sınırlı olan kampanyayı kaçırmayın!