Bali Road Show ağustosta başlıyor

Bali Road Show ağustosta başlıyor

Bali Catamarans Türkiye exclusive distribütörü Catalogic Catamaran and Yachting, gelenekselleştirdikleri tanıtım etkinlikleri Bali Road Show’un üçüncüsünü ağustos ayında gerçekleştiriyor. Üç farklı lokasyonda, ikişer gün kalınarak toplamda altı tekne sergilenecek.

Bu organizasyon şu ana kadarki en fazla modelin sergileneceği etkinlik olarak öne çıkıyor. Bali’nin tüm yelkenli modelleri; Bali Catspace, Bali 4.2, Bali 4.4, Bali 4.6, Bali 4.8 ve Bali 5.4’ün yer alacağı Bali RoadShow, aynı zamanda Bali Catamarans’ın yeni modeli Bali 4.4’ün Türkiye’de ilk defa sergileneceği etkinlik olacak.

6-7 Ağustos’ta Bodrum Milta Marina’da başlayacak Bali Road Show, 10-11 Ağustos Marmaris Netsel Marina’da devam edecek ve 13-14 Ağustos’ta Göcek Bedri Rahmi Koyu’nda son bulacak. Her lokasyonda, ilgili tarihlerde, sabah saat 10.30-19.00 arası tekne severler önden randevu alarak Bali Catamarans’ın tüm yelkenli modellerini keşfetme fırsatı bulacak.

Bali tutkunlarının merakla beklediği ve geçen sene büyük ilgi gören etkinliğe bu sene de katılımın yoğun olacağı belirtiliyor.

İletişim: cata-logic.com