channel.R’den yeni ortaklık

channel.R’den yeni ortaklık

Invincible spor balıkçı teknelerinin uluslararası distribütörü olan Invincible International, Türkiye’de channel.R ile işbirliği yapacağını duyurdu.

Yüksek performanslı Invincible spor balıkçı teknelerinin uluslararası distribütörü olan Invincible International, Türkiye’de channel.R ile işbirliği yapacağını duyurdu. Rıza Çağdaş Çakır tarafından yönetilen ve uzun menzilli okyanus aşırı teknelerden yelkenli yatlar ve süperyatlara kadar çok sayıda üst sınıf tekne markasını bünyesinde barındıran channel.R, bu anlaşmayla birlikte ürün yelpazesini genişletiyor.

channel.R’nin kurucusu Rıza Çağdaş Çakır, yapılan işbirliği ile ilgili, “Invincible gibi birinci sınıf bir markayla işbirliği yapmak heyecan verici. Invincible International CEO’su Ian Birdsall ile uzun süredir devam eden ikili ilişkimiz sayesinde de mükemmel bir uyum sağladık. Tekne üreticisi kimliğimiz ve tecrübemizle, Invincible teknelerinin denizle uyumunu ve kaliteli işçiliğini uzun zamandır takip ediyorduk. Teknelerin seyir ve deniz tutma yeteneği gerçekten eşsiz. Müşterilerimizin birçoğu balıkçılıkla yakından ilgili. Bu hobilerinden alacakları keyfi, portföyümüzde yer alan üstün performanslı Invincible ile daha da üst seviyelere taşıyabilecekler. Ayrıca channel.R’ın süperyat sahibi müşterileri için de Invincible eşsiz bir servis botu olacak. Stabil yapısı, dev yakıt tankı ve yüksek hızlı uzun menzili yeni yerler keşfetmeniz için hayatınızda çok daha geniş bir alan açacak.” yorumlarında bulundu.

Invincible International CEO’su Ian Birdsall; “Invincible teknelerini Göcek’in seçkin tekne tutkunlarına tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. Invincible markası, performans ve zanaatın zirvesini temsil ediyor. Eminim ki channel.R müşterileriyle de bu zirveye yaraşır çok güçlü bir uyum yakalayacaktır.” dedi.

channel.R’ ın balıkçılık marka elçisi Atilla Mert, etkinliklerde Invincible teknelerini sergilemenin yanı sıra teknelerle alakalı güncellemeleri de düzenli bir şekilde tanıtacak. Atilla’nın yaşatacağı deneyimler channel.R’nin sosyal medya kanalları üzerinden takip edilebiliyor.

Invincible ve channel.R, işbirliğini iki prestijli etkinlik olan; 3-7 Mayıs’ta gerçekleşecek TYBA (Türkiye Yat ve Brokerlar Birliği) Yacht Charter Show ve 7-10 Eylül’deki Tuna Masters etkinliğiyle duyuracak. channelr.com