Catalogic Yachting’e iki ödül birden

Catalogic Yachting’e iki ödül birden
Catalogic Yachting etkinlikte En İyi Bayi ve En İyi Sahip Etkinliği ödüllerini aldı.
Catalogic Yachting etkinlikte En İyi Bayi ve En İyi Sahip Etkinliği ödüllerini aldı.

Catana Group’un bünyesinde yer alan Bali Catamarans, her iki yılda bir düzenlediği Bali Distribütör Toplantısı’nı 22-24 Nisan tarihleri arasında Sicilya’da gerçekleştirdi. Toplantıya çeşitli ülkelerden Bali Catamarans distribütörleri katıldı ve yeni sezon hedefleri, trendler, müşteri beklentileri, satış ve pazarlama stratejileri gibi birçok konu ele alındı. Toplantının sonunda düzenlenen törende farklı kategorilerde ödüller sahiplerini buldu.

Bali Catamarans’ın Türkiye distribütörü Catalogic Catamaran Yatçılık, 2020-2021 sezonlarından sonra 2022-2023 sezonları için de “En İyi Bayi” ödülünü aldı. Ayrıca Catalogic, her sene Türkiye’deki Bali sahipleri için düzenlediği geleneksel “Bali Sahipleri Partisi” ile “Best Owner Event” ödülünün de sahibi oldu.

Gece boyunca Türkiye pazarının Bali Catamarans için önemini vurgulayan Bali Catamarans Satış ve Pazarlama Direktörü Boris Compagnon, yeni model Bali 5.8’in diğer Bali modelleri gibi Türkiye’de büyük ilgi göreceğine inandığını ifade etti. cata-logic.com