Ataköy Marina Açık Hava Sahnesi açılıyor

Ataköy Marina Açık Hava Sahnesi açılıyor

Ataköy Marina Açık Hava Sahnesi, 4 Mayıs’ta Motive konseriyle açılıyor.

Marmara denizinin kıyısında yer alan Ataköy Marina Açık Hava Sahnesi, Motive konseriyle müzik tutkunları için unutulmaz bir deneyim sunmaya hazırlanıyor.

Ataköy Marina, özel konumu ve ayrıcalıklı hizmet anlayışıyla uluslararası platformda seçkin bir marka olmasının yanı sıra, yeni açılacak Açık Hava Sahnesi ile birlikte gösteri dünyasının nabzını tutmaya hazırlanıyor. Ataköy Marina Açık Hava Sahnesi konserleri, yaz boyunca farklı konserler ve etkinliklerle devam edecek.

İstanbul, Ataköy’de bulunan ve etrafı deniz manzarasıyla çevrili geniş bir etkinlik alanı olan Ataköy Marina Açık Hava Sahnesi, 20 bin kişilik kapasitesiyle her türlü organizasyona ev sahipliği yapabilecek şekilde esnek bir konfigürasyona sahip.

Sahnenin denizin kenarında bulunması, bu alanda tek festival alanı olması dikkat çekiyor. Aynı zamanda yeme içme mekânlarıyla da öne çıkan noktalardan biri olan Ataköy Marina Açık Hava Sahnesi, bu özellikleriyle müzik, kültür ve sanat etkinlikleri için ideal bir mekân sunma konusunda iddialı.

Motive konseriyle açılış

Ataköy Marina Açık Hava Sahnesi’nin açılış konseri, Kozmos Event organizasyonuyla 4 Mayıs tarihinde Motive ile gerçekleşecek. Bu heyecan verici konserde, sahne performansları ve müziğin büyüleyici dünyasıyla dolu unutulmaz anlar yaşanacak.
Motive konser biletleri, Bubilet’ten ya da konser günü etkinlik alanındaki gişeden temin edilebilecek.

Turyol’un Kadıköy’den kaldıracağı özel deniz seferleriyle birlikte, Marmaray, metro ve metrobüs gibi toplu taşıma araçları da konser alanına erişim sağlanabilecek. Bu, sayede İstanbul’un dört bir yanından katılımcıların rahatça etkinliğe ulaşabilecek.