D-Marin İspanya pazarında

D-Marin İspanya pazarında

D-Marin, Akdeniz ağına eklediği üç yeni marinayla İspanya pazarına giriyor. D-Marin ve İspanyol marina grubu Marinas del Mediterráneo, kurdukları ortaklığı duyurdu.

Bu, D-Marin’in İspanya pazarındaki ilk girişimi olarak, grubun hizmetlerini Akdeniz’in diğer yakasına taşımasını sağlıyor. D-Marin, bu anlaşmayla altı ülkedeki 16 marinasından edindiği uluslararası uzmanlığını Endülüs’e taşıyor. Costa del Sol’da yer alan Puerto Deportivo de Estepona, Puerto Marina La Duquesa ve Puerto Marina del Este, toplam bin bağlama yeriyle D-Marin’in uluslararası düzeyde faaliyet gösteren premium marina yelpazesine İspanya’dan katılan ilk marinalar olacak.

Bu duyuru, D-Marin’in Venedik yakınlarındaki Punta Faro Marina’yla İtalya pazarına girmesinden sadece birkaç ay sonra yapıldı. Benzersiz bir müşteri deneyimi yaratmak için D-Marin’in dijital imkanlara ve inovasyona yaptığı 10 milyon Euro’nun üzerindeki yatırımdan yeni marinalar da faydalanacak.

İletişim: d-marin.com

Dergimizi Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.